Понеділок, 17 Червня, 2024

В Теребовлі можуть збудувати об’їзну дорогу

Кожного дня жителі Теребовлі стикаються з щоденною реальністю: вулиці міста переповнені транспортом та як наслідок забруднене повітря і створення небезпеки для пішоходів. Повідомляє ternopil-future.com.ua.

Через Теребовлю проходить міжнародна траса М-19. Єдиним розв’язанням цієї проблеми є будівництво об’їзної дороги.

Тому на сесії Тернопільської обласної ради депутати вирішили підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Державного агентства автомобільних доріг.

Депутати обласної ради зазначили, що через інтенсивний рух руйнуються дороги в місті. Це відповідно впливає на логістику, а також швидкість пересування автомобілів у Теребовлі. У своєму зверненні депутати просили уряд включити будівництво об’їзної дороги в Теребовлі до пріоритетних проєктів, які держава реалізовуватиме найближчим часом.

Варто додати, що на початку 2021 року Служба автомобільних доріг в Тернопільській області отримали кошти на розроблення проєкту будівництва дороги в обхід Теребовлі. До кінця минулого року проєкт мали завершити, здадуть його у квітні 2022 року.

Вартість проєкту склала 6,4 мільйона гривень. Загалом будівництво дороги в обхід Теребовлі охопить 19,3 кілометра автодороги та чотири мости.

Об’їзна дорога дозволить значно покращити економіку, екологію та соціальну сферу в місті.

Аналогічна проблема виникає і в Бережанах. Ще у 2008 році в місті розпочали будівництво об’їзної дороги, однак роботи не були повністю завершені через відсутність фінансування. Сьогодні через місто транзитом їде великий потік транспорту. Жителі Бережан неодноразово зверталися до влади з проханням посприяти у розв’язанні проблеми. Депутати обласної ради включили місто у своє звернення та просять виділити гроші на будівництво об’їзної й в Бережанах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.