Понеділок, 22 Липня, 2024

В Тернополі таки добудують Водну арену

Чималу суму коштів виділили на добудову Водної арени. На ці цілі Тернопіль отримав 16 мільйонів гривень. Повідомляє «Ternopil-future».

Нещодавно на своєму засіданні Міністерство регіонального розвитку затвердило перелік об’єктів, на які цьогоріч держава виділить кошти. В перелік включили і Водну арену в Тернополі. Профінансують об’єкт з Державного фонду регіонального розвитку.

На центр веслування та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль» виділили 15,7 мільйонів гривень.Зокрема, кошти планують спрямувати на будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу.

Також в рамках проєкту збудують шість причалів, стартову вишку на тисячу метрів, обвідний канал з мостом, доріжки «Альбано» та облаштують елінги.

Будівництво «Водної арени» включає три етапи. Перший етап завершили ще у вересні минулого року. На черзі наступний етап будівництва.

Варто додати, що в Міністерстві розвитку громад і територій вважають, що Водна арена має всі шанси стати спортивною візитівкою України. Адже в центрі веслування створено необхідні умови для того, щоб спортсмени мали можливість тренуватися в належних умовах і демонструвати найвищі результати.

В Тернополі вдалося створити центр європейського рівня. Зокрема, комплекс має чудові водні доріжки, трибуни, усю інфраструктуру, а також кімнати для спортсменів. Будівництво Водної арени включено в державну програму «Великого будівництва».

Мер Тернополя Сергій Надал зазначає, що за умови достатнього фінансування будівництво Водної арени можна було б завершити ще в жовтні минулого року. Загалом всі роботи обійдуться в 60 мільйонів гривень.Комплекс стане не лише місцем проведення спортивних змагань, але й чудовою локацією для відпочинку тернополян і туристів. Однак, як бачимо, повністю завершать облаштування Водної арени лише цього року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.