Вівторок, 18 Червня, 2024

Як забудовують Тернопіль

Тернопіль це місто, яке складно назвати придатним для життя чи для роботи. Це просто населений пункт, де живуть люди. Так тут є чудовий став, прекрасна природа, але на цьому все. Адже великих підприємств тут вже немає. Мешканці міста поступово їдуть на заробітки в інші міста чи країни. А сюди повертаються, що вкласти в щось гроші. Найкраща така можливість – це нерухомість. Її в Тернополі немало. Забудовується все вільне і та нікому не потрібне. А якщо комусь і потрібно, то міська влада радо допомагає, щоб цей ласий шматок землі перейшов приватні і «привітні» руки забудовників. Відповідно місто таким чином втрачає мільйони і мільйони гривень, але в цей час хтось їх отримує і не декларує, адже йому їх заносять в кишені. Далі на ternopil-future.

А тепер про головне. Зверніть увагу, що колись в місті існувало підприємство, як мало назву «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця». Знаходилось воно на вулиці Тролейбусній. Займалось прибиранням міста: зимою – від снігу, в інші пори року – від багнюки. Працювало тут 230 працівників. Протягом останніх десяти років КП стало збитковим, а потім зовсім розорилося. Їх місце зайняло підприємство з Луцька, яке спочатку ставило менші ціни на свої послуги, а коли місцеве підприємство загинуло, то ціни одразу ж виросли. У 2015 р. році МШЕД припинив свою діяльність. Повідомляє gazeta1.

Територію підприємства одразу ж поділили. Частину одразу передали в оренду КП «Тернопільелектротранс», а ті ТОВ «Меркурійбуд». Останні побудували там багатоповерхівки. Іншу частину площею 5972,7 кв. м передано в оренду ТОВ «Сервісавтотранс+» яке в 2020 р. приватизувало цю землю. Без коштів, без сплати податків в бюджет міста. Тепер там теж добудовується будинок.

Яка ситуація зараз? Поліція міста здійснює розслідування за фактами можливого незаконного будівництва на земельних ділянках на вулиці Тролейбусній. Також подано в заяву в НАБУ.

А як ви ставитесь до таких забудов? Купили в б житло в такому будинку? 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.