Вівторок, 18 Червня, 2024

Замовлення комплексного обіду з доставкою в офіс

Кому це потрібно. Медична статистика по різним гастроентерологічним порушенням в Україні, як, втім, і в усьому світі, невтішна. Наприклад, гастрити і виразки діагностуються все частіше. Одна з головних причин – неправильне харчування. Принаймні, на роботі багато людей харчується одноманітно і в різний час, часто обходячись чашкою чаю або бутербродом. Чи отримує в такому випадку співробітник необхідну кількість вітамінів, мікроелементів і інших корисних речовин – питання риторичне.

Хто цим займається. Кращим рішенням для самих працівників, як і для роботодавця, який навряд чи зацікавлений в частих лікарняних, може стати замовлення комплексного обіду з доставкою в офіс. В якості постачальника варто вибирати компанії, які займаються безпосереднім приготуванням їжі, наприклад, як в цій приватній пекарні – https://gamabc.com.ua/. Тут готові приготувати і доставити необхідну кількість страв на вибір клієнта з досить широкого і різнопланового асортименту.

Коли це варто робити. Замовлення обіду з доставкою виручає у багатьох ситуаціях, ось лише кілька прикладів:

  • У вашій організації немає власної їдальні або буфету. Співробітникам доводиться бігати в найближчі кафе та магазини або ж приносити їжу з собою. В даному випадку є кілька поширених проблем:
  • Кафе або магазин знаходяться досить далеко. Тому співробітники можуть повернутися із запізненням. До того ж в обідню перерву там напевно черги. Доставка ж забезпечить обідом в чітко обумовлений час.
  • Далеко не у всіх компаніях є окрема кухня, холодильник і мікрохвильова піч. Тому зберігання та розігрів принесеної з дому їжі в лоточках забезпечити неможливо. Постачальник обідів гарантує свіжість продуктів – це його репутація.
  • З дому часто беруть звичайні бутерброди і смаколики – назвати це повноцінною їжею складно. Тому працездатність співробітника, швидше за все, буде не найкращою. В якості альтернативи пекарня ГАМА пропонує на вибір свіжий плов, м’ясну лазанью, пюре з картоплі, паніні з куркою і овочами – ці та інші страви набагато ситніше і корисніше перекусів всухом’ятку.
  • У вашій організації заплановано якийсь спільний захід або свято. Ви можете легко вирішити питання з частуванням, замовивши готові набори або індивідуальне меню.

Замовлення їжі з доставкою в офіс дозволяє економити час і гроші, оскільки такий обід або ланч обходиться дешевше, ніж в кафе, а ставши постійним клієнтом сервісу, ви отримаєте додаткові знижки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.