Вівторок, 18 Червня, 2024

Здувся акумулятор в телефоні Samsung. Що робити?

Надійний акумулятор – один з найважливіших компонентів телефону Samsung. Тому в епоху мобільності основна увага концентрується на швидкій зарядці і тривалому часу автономної роботи без  зарядного пристрою. Сучасні корейські телефони мають обмежений доступ до батареї, ніж ускладнюють самостійний ремонт або заміну живильногоелемента.Тому, коли параметр автономності перестає відповідати вимогам,варто не тільки вибрати батарею сумісного в даному каталозі https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/samsung, а й відвідати професійний сервісний центр.Знайти такий в Тернополі не важко, головне – вибирайте заклад з високою репутацією, вивчіть реальні відгуки попередніх клієнтів.

Чому здувається акумулятор?

Літій-іонні елементи – самий популярний спосіб харчування мобільних пристроїв. їх ціна надзвичайно приваблива,а крім того, ви отримуєте продуктивність, довговічність, легкість і відмінне сховище для накопичення енергії.До речі, дана технологія широко використовується не тільки в телефонах, але і ноутбуках від даного виробника.

 Кожна батарея має два електроди – катод і анод. Один заряджений позитивно, інший – негативно. обидва вони занурені в електроліт. коли ви підключаєте телефон до зарядці, ток йде від катода через електроліт, а коли ви запускаєте акумулятор,то в зворотному напрямку.

 А ось що стосується здуття батареї,то це явище може статися навіть при звичайному користуватись як телефоном. При цьому в корпусі акумулятора скупчуються гази і деформують його. роздута батарея, яка розміщена під задньою кришкою, тисне на інші компоненти. наслідком цього може бути не тільки зміщена задня панель, але навіть пошкодження дорогого екрану.

Необхідність обслуговування

Самостійна заміна такого акумулятора небезпечна з-за високого ризику самозаймання. якщо ви помітили, що ваше пристрій НЕ працює належним чином або корпус смартфона починає змінювати форму,то варто відвідати сервісний центр. здуття акумулятора – це ще ні вибух, але його ризик зі часом зростає, тому відвідування сервісної служби є обов’язковим.

Як уникнути здуття акумулятора?

Щоб уникнути небажаних наслідків, використовуйте тільки оригінальні перехідники і кабелі. Тоді ви зменшіть ризик короткого замикання, яке негативно позначиться на батареї. Також намагайтеся не перегрівати акумулятор. Під час зарядки вийміть смартфон з чохла, щоб не перешкоджати відведення тепла. Чи не піддавайте телефон впливу прямих сонячних променів, особливо влітку. 

Доглядати за акумулятором нескладно, а ці поради можуть виявитися вирішальними для кожного користувача. Таким чином ви значно продовжуєте термін служби батареї і телефону Самсунг в цілому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.