Вівторок, 18 Червня, 2024

Перший в Україні виставковий будівельний майданчик та модульні будинки у Тернополі

Війна ще триває, тому кожен повинен захищати свою державу перебуваючи на своєму місці. Незважаючи на несприятливі економічні прогнози, бізнес в Україні продовжує розвиватися. За 5 місяців війни було створено чимало успішних проєктів не тільки на внутрішньому, але й на зовнішньому ринках, пише ternopil-future.com.ua. Так, “Budmall.center” у Тернополі від початку війни, створює модульні містечка для переселенців, які вже скоро офіційно презентують на виставковому майданчику, повідомляється у сюжеті Тернопіль 1.

Модульні будинки для переселенців у Тернополі

За словами засновника компанії Тараса Демкура, компанія “Budmall.center” стала однією із тих, хто допомагає внутрішньо переміщеним особам від початку війни. Коли переселенці тільки почали приїжджати до Тернополя, було прийняте рішення створити центр для тимчасово переміщених осіб. Проте цього було замало. Тоді ж виникла ідея створити сучасні модульні будинки. Це така будівля, яка зібрана з окремих секцій, а на ділянці збирається наче конструктор. Таке житло зараз вважають не тільки сучасними, але й екологічними. Що цікаво, його виготовляють у Тернополі завдяки проєкту “Budmall.center”. В місті вже  скоро будуть представлені готові каркасні будинки, а також барнхауси “під ключ”. Вони можуть стати частиною багатьох проєктів модульних містечок як для переселенців, так і для туристичної галузі або ж повноцінного житла. 

Джерело: Budmall Center

У Тернополі також презентують проєкти, у яких вже сформовані нові стандарти щодо якості будівництва, екологічної та соціальної відповідальності тощо. За словами підприємця з Херсонської області Сергія Лакі, ті люди, які зараз не приймають участь в бойових діях на фронті, повинні сприяти розвитку економічної сфери. Так, як Сергій є сам переселенцем, то одразу ж підтримав ідею Тараса Демкури щодо будівництва модульного житла. Підприємець переконаний, що ці будинки допоможуть як людям, так і підняттю будівництву в країні. До створення  такого житла залучені найкращі майстри, які вже понад 10 років виготовляють будинки з дерева. 

Місією цього проєкту є перш за все допомога постраждалим від війни українцям, які втратили житло внаслідок бойових дій. Окрім цього, компанія хоче встановити нові стандарти будівництва з урахуванням екологічності й ефективності, разом із тим вийти на міжнародний ринок. Важливим є і просування української продукції, тим паче зараз.

Виставковий майданчик: де проходитиме та що відомо?

Дізнатися більше про проєкт і нові модульні будинки у Тернополі можна буде на початку липня та з інформації, яка розміщена на Фейсбук сторінці компанії. Тоді ж відбудеться відкриття першого в Україні виставкового будівельного майданчику просто неба за адресою м. Тернопіль вулиця Бережанська 65, неподалік МРЕО. Звісно, що така подія вартує уваги мешканців міста. Бажаючі відвідати виставковий майданчик обов’язково повинні зареєструватися. Гостям заходу проводитимуть екскурсії майданчиком, а також кожен матиме змогу завітати в середину такого модульного будиночка й навіть придбати його просто з виставки. 

Джерело: Budmall Center

Із цікавого, що відбуватиметься на виставковому майданчику, це економічний форум “Лідерство на економічному фронті в час війни”. Планується презентація проєкту “Кластер сталого розвитку, а також виставкової платформи “Budmall.center” й благодійної органзізації “Дім української родини”. Розглядатимуть також житло для внутрішньо переміщених осіб та економічне рішення щодо переселенців; світові тренди і тенденції, експортні товари українських виробників, які успішно продаються у закордонних магазинах тощо. Такий форум включатиме в себе дискусійні панелі та круглі столи. Участь у них братимуть провідні експерти, архітектори, дизайнери та інші представники, які мають справу з деревообробною галуззю чи бізнесом. 

Окрім важливих питань з будівельної та справи бізнесу, планують благодійні збори на армію. Так, як у країні триває війна, важливо не забувати про це й долучатися до допомоги бійцям, які нас захищають на фронті. На території майданчику пройде благодійний концерт за участю відомих гуртів Тернополя. Одним із них буде лідер СКАЙ Олег Собчук. Відомі митці також братимуть участь у цьому дійстві. На аукціоні гості зможуть придбати картини художників, тим самим допомогти армії, адже всі кошти безпосередньо підуть бійцям ЗСУ.

Захід відвідає багато представників з меблевої, будівельної, громадської організацій та навіть ОТГ. Залучаться навіть ЗМІ.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.