Понеділок, 17 Червня, 2024

Проєкт модульного містечка на Тернопільщині від української компанії Balbek Bureau

Через війну багато українців були змушені покинути свої домівки та поселитися в безпечних регіонах країни. Через це виникла гостра потреба в забезпеченні таких людей житлом. Далі на ternopil-future.

Зараз будують так звані модульні містечка для переселенців, які вже успішно функціонують у Львові, а згодом їх зведення розпочнеться на Тернопільщині у місті Збараж, про це повідомили на сайті компанії.

Як реалізовуватимуть проєкт модульного містечка на Тернопільщині?

Українська студія Balbek Bureau понад 13 років займається проєктуванням комерційних, корпоративних та житлових об’єктів на замовлення. Свій новий проєкт модульного містечка для переселенців компанія реалізовуватиме  на Тернопільщині, у місті Збаражі. Його спроєктовуватимуть за системою RE:Ukraine. Площа містечка складатиме близько 40 га, а проживатимуть там 5500 внутрішньо переміщених осіб.

Будуватимуть його  поблизу річки, що протікає у Збаражі, Гнезни, а неподалік розташують відпочинкові зони. Окрім цього, проєкт включає в себе будівництво магазинів, закладів харчування, дитячих садочків та навіть школи. Це все буде розміщуватися на території новозведеного містечка. Що цікаво, там переселенці матимуть змогу офіційно працевлаштуватися. 

Підтримали реалізацію проєкту Made in Ukraine, МБФ “Українська сім’я”, міський голова міста Збараж і тернопільські підприємці. Ініціатори цього задуму вже активно розшукують фінансових партнерів та партнерів із благоустрою території. Завдяки їм модульні містечка будуть реалізовані найближчим часом. 

Концепт майбутніх модульних містечок для переселенців, які постраждали від війни, були презентовані українською студією ще в березні 2022 року. Це тимчасові житлові будинки, які являють собою модульні приміщення. Кожен такий блок матиме 3,3 на 6,6 метрів. Їх можна буде комбінувати між собою, таким чином утворювати цілі житлові квартали. Ці модулі будуть поділені усього на 4 типи: житлові, де проживатимуть внутрішньо переміщені особи; санітарні, громадські та кухні. Житлові приміщення будуть обладнані особистим простором: для сну, прийому їжі та роботи, а спільним буде санвузол, кухня і вітальня.

“Відібрати дім, на жаль, можна, гідність – ні”, – зазначив засновник бюро Слава Балбек.

Що цікаво, при розробці цього проєкту в Збаражі, фахівці відштовхнулися від готових концепцій, близько 20 реалізованих проєктів, які успішно втілені  у таких країнах Європи, як: Німеччина, Швейцарія, а також Україна. Для будівництва використовуватимуть модулі, які матимуть дерев’яний каркас. Вартість одного квадратного метра коливатиметься від 350 до 550 доларів. 

Що відомо про компанію Balbek Bureau?

Balbek Bureau – це українська студія архітектури та дизайну інтер’єру світового рівня, яка заснована українським архітектором Славою Бальбеком. Основна діяльність компанії – проектування та створення як комерційних, так і житлових об’єктів на замовлення. Комфорт, інноваційність та функціональність – це те, що є провідним при створенні житла. На це спирається передусім й компанія Balbek Bureau.

Їх проєкти широко відомі у країнах Європи: Німеччині та Швейцарії. Офісне приміщення компанії розташоване в Києві. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.