П’ятниця, 24 Травня, 2024

Український Діснейленд на Тернопільщині

Тернопільщина, не дарма вважається краєм туризму. І наша місцевість постійно розвивається в цьому напрямку. Зокрема, в селі Кровінка, що на дорозі в Теребовлю місцевий майстер змінив своє подвір’я розмістивши там велетенського блакитного папугу, активну білку, що тримає горіх, Рататуя – пацюка-кухаря, грізного дракона та ще багато іншого. Все це можна бачити з дороги, якщо їхати з Тернополя до Теребовлі. Детальніше про роботу народних майстрів, родину Котиків з села Кровінка, розкаже ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє видання ІНТБ, декілька тижнів назад ternopil-future писав про те, що родина Котиків за фінансового сприяння мецената виготовила та розмістила в селі Вікно біля Гримайлова персонажів з казки Івана Франка «Фарбований лис». Ці персонажі радують дітей і прикрашають життя дорослих цього села. Але на цьому діяльність родини не завершилась. І вони й далі працюють для того, щоб наше життя було яскравішим.

Про сім’ю

Займається виготовленням сім’я Котиків. Зокрема, ініціатором зроблено є Олег Котик. Він разом з дружиною Оксаною є подружжям викладачів Теребовлянського вищого училища культури, а також до них долучається брат чоловіка, випускник цього ж навчального закладу родом із села Ласківці. Загалом родина займається скульптурами казкового стилю вже майже 10 років, а саме з 2012 р.

Про вироби

За цей час вони встигли зробити лісовика, вхід на подвір’я, що має назву «Пропозиція» (зроблена скульптура на їх 10 річницю одруження) велетенську альтанку з різьбленими дверима. Зверху сидять різні казкові персонажі. А всередині господарі розташували місця для відпочинку, піч, де горить вогонь, телевізор для перегляду телебачення, стенд, для того, щоб зрозуміти, як вони працюють, як застигає бетон (до речі цементу вже використали понад вагон), збирають поставити великий акваріум. Основний вид матеріалу – це цемент, але також використовується метал та дерево. Також сім’я зробила батьківську криницю – це був перший їх проект. Зараз багато працюють над виготовленням скульптур для приватних замовників. І тому їх вироби вже є в Києві, Львові, Хмельницькому, Одесі, Вінниці і навіть за кордоном.

Так, як будинок розташований вздовж дороги, то самі вироби є рекламою вмінь сім’ї, адже їх видно і водії зупиняються, або ж спеціально приїжджають, щоб побачити зроблене, по фотографуватися і можливо зробити замовлення. Чому це цікаво? Бо тут можна побачити справжню казку, в якій оживають улюблені герої з мультфільмів та казок. Майстри вважають, що творити щось таке, чарівне, казкове простіше, ніж класичні скульптури, адже немає обмежень для творчості. Тому вони й створюють такі цікаві речі. Загалом на майбутнє майстри мають намір зробити своє подвір’я для новою туристичною локацією з легендою створення усіх дивовиж.

А тому можна відвідати населений пункт Кровинка, що за 32 км від Тернополя, або ж поїхати в село Вікно, що за 48 км для того, щоб гарно провести час і потрапити в наш, український, тернопільський Діснейленд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.