Понеділок, 17 Червня, 2024

Як отримати електронний квиток “Соціальна карта тернополянина” переселенцям?

Громадяни, які прибули до Тернополя із інших областей через бойові дії, мають можливість отримати електронні карти “Соціальна карта Тернополянина”за  категоріями “Учнівська”, “Пільгова” та “Звичайна”. Про це на своєму сайті повідомила міська рада міста Тернополя, пише ternopil-future.com.ua.

Що таке “Соціальна карта Тернополянина” і для чого це потрібно?

Від 1 жовтня 2021 року,  в місті діє безготівковий проїзд у громадському транспорті. Це означає, що здійснити оплату за проїзд  можна банківською карткою, пристроєм з функцією NFC, через  електронну карту “Соціальна картка тернополянина”, неперсоніфікованим електронним квитком або разовим проїзним квитком. Нагадуємо, що наразі проїзд у маршрутному таксі, комунальному автобусі та тролейбусі з “Соціальною картою тернополянина” становить 8 грн, для осіб, котрі здійснюють оплату неперсоніфікованим електронним квитком  – 9 грн, інші види оплати будуть здійснюватись за тарифом 10 грн. 

Переселенці мають змогу отримати пільговий електронний білет. Що це таке? Якщо у вас є пільгова категорія, то транспортом в межах міста  ви зможете користуватися безкоштовно. Для цього потрібно отримати відповідний документ в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради, що знаходиться на вул. Лисенка, 8.  Для виготовлення пільгового квитка необхідно заповнити відповідну анкету у ТОВ “Системний зв’язок”, що вул. В. Чорновола 1; або в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради на вул. Лисенка 8. Такий квиток можуть отримати не тільки переселенці, а й мешканці міста.

Для отримання учнівського квитка переселенцям, необхідно надати довідку встановленого зразка із навчального закладу міста Тернополя, у якому  дитина є зареєстрованою й  отримує середню освіту. “Учнівський” електронний квиток дає змогу користуватись громадським транспортом безкоштовно. Для виготовлення квитка необхідно звернутись  у ТОВ “Системний зв’язок”, що на  вул. В. Чорновола 1.

Переміщені особи, які придбали житло в тернополі або зареєструвались у Тернопільській громаді, можуть отримати “Соціальну карту тернополянина”.

Електронний квиток категорії “Звичайний”, для здійснення поїздки у громадському транспорті міста. Його можна отримати, звернувшись у  ТОВ “Системний зв’язок”, що на вул. В. Чорновола 1. Подати на виготовлення “проїзної карти” можна на сайті.  

Скільки вартує виготовлення різних типів карток?

Ціна виготовлення “Пільгової” картки- 0 грн, з нею можна здійснювати безкоштовний проїзд громадським транспортом, на маршрутному таксі безкоштовно можна їздити після 10:00 ранку. Ціна виготовлення “Загальної” картки становить 65 гривень, з нею можна зекономити вартість проїзду. Виготовлення “Учнівської” картки становить 65 грн, а для учнів перших класів є безоплатним.  Для учнів користування громадським транспортом з карткою буде становити 4 грн, тролейбусом- безкоштовно.  Проїзний  можна купити у будь-якій точці міста в кіосках та магазинах. Її ціна-25 грн, а проїзд громадським транспортом становить 9 гривень. 

Це є дуже зручно, оскільки через електронний ресурс можна здійснювати поповнення рахунку й економити кошти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.