Понеділок, 17 Червня, 2024

Тернополянка виграла 100 гривень на «Файну картку»

Користувачка «Файної картки» виграла поповнення свого електронного квитка на 100 гривень. Тернополянка часто користується громадським транспортом і тому справді потребує знижки. Далі на ternopil-future.

Ольга Михайлівна з Тернополя коментує, що спершу дуже здивувалася. Їй передзвонили на мобільний номер і повідомили про невеликий виграш. Спершу жінка не повірила. На думку спало, що телефонують шахраї. Тернополянка вже не раз бачила по телебаченню схеми аферистів і власне й сама подумала, що її обманюють.

Тернополянка часто користується громадським транспортом. Давно не має основної роботи, заробляє на тимчасових підробітках. Як тільки запустили електронний квиток, вона відразу його оформила. Це допомагає заощаджувати. Один електронний квиток є на 1 гривню дешевший, ніж звичайний паперовий.

Ольга Михайлівна каже, при оплаті готівкою, водії рідко дають квиток. Помітила, що старші люди — відмовляють у послузі, а молоді йдуть на зустріч. Електронний квиток — своєрідний порятунок від негативної реакції водіїв.

Окрім тернополянки Ольги Михайлівни, переміг ще один житель міста. Він виграв поповнення на 50 гривень.

Переможців визначали за допомогою генератора випадкових чисел. Тому цим тернополянам просто пощастило.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.