Вівторок, 18 Червня, 2024

Через Тернопіль запустили новий потяг

В «Укрзалізниці» анонсували новий залізничний маршрут через Тернопіль. Від 28 лютого почне курсувати дизель-потяг за напрямком Львів-Тернопіль-Чернівці-Коломия. Про новину розповіли в прес-службі компанії. Повідомляє «Ternopil-future».

Так, потяг вирушатиме зі Львова о 07:17 ранку, а з Тернополя в 09:10 ранку. Відправлення з Чернівців відбуватиметься в 13:33 дня, з Коломиї – в 14:34 дня.

У зворотному напрямку поїзд курсуватиме за таким розкладом: Коломия о 16:03, з Чернівців о 17:12, з Тернополя в 21:38 та на кінцеву станцію у Львів потяг прибуватиме о 23:27.

Відстань від Львова до Чернівців займатиме близько 6 годин. Також в прес-службі «Укрзалізниці» додали, що новий напрямок дозволить сполучити міста Галичини разом з Чортковом, Заліщиками, селом Кострижівкою, станцією Стефанешти та іншими населеними пунктами. При цьому обслуговуватиме маршрут новий комфортабельний потяг 2021 року випуску.

Варто додати, що минулого року «Укрзалізниця» закупила три нові дизельні поїзди виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. У 2022 році в компанії планують закупити ще двоє аналогічних потягів і з весни розширити мережу регіональних експресів.

Окрім того, вкінці 2021 року через Тернопіль почав курсувати швидкісний двоповерховий потяг “Skoda” за напрямком Київ-Львів. Протягом руху поїзд зупиняється на станціях Хмельницький, Вінниця та Тернопіль.

Кожен з вагонів обладнаний розетками з USB-роз’ємами біля кожного пасажирського місця, а також сповивальними столиками, пандусами, спеціальними пасажирськими місцями для людей з обмеженими можливостями. В вагонах встановлені кондиціонери і системи вентиляції.

Бокові місця на другому поверсі потягу вартують 234 гривні, більш комфортабельні в межах 514 гривень. Щоправда, дорога від Львова до Києва займе вісім годин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.