Вівторок, 25 Червня, 2024

Тернополі можна буде навчитися і політати над містом на літаку

 

Тернопільський аеродром, повітряні кулі над містом, сліди від літаків в українському небі, птахи, які легко перелітають з місця на місце – всі ці речі змушують задуматися над стрибками з парашутом, відвідуванням аеродинамічної труби, можливістю польоту на літаку. Хотіли б навчитися літати, чи хоча б спробувати себе за штурвалом літака? Скоро така можливість буде, адже теперішній директор Тернопільського аеропорту А. Пуківський та громадська організація «Аероклуб-Тернопіль» планують навчати літати всіх охочих. Крім, цього є ще інша можливість. Про це детальніше розповість ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє видання gazeta1, Тернопіль – це місто, що має аеропорт, але не має можливості повністю використати його можливості. Останній перебуває на балансі ОДА і про нього лише говорять, що він нікому не потрібний. В той же час, бажаючі навчитися літати в Тернополі є, а просто побути пасажирами ще більше. В даний час в місті в літню пору є можливість політати на повітряній кулі, параплані чи легкомоторному літаку. Але можна зробити більше. Тобто дати можливість більшій кількості людей бути залученим до цього. Один з таких – це Михайло Лампік.

Михайло Лампік

Зокрема, планує навчати тернополян літати полковник М. Лампік. Колись він був льотчиком пілотажної групи «Українські соколи», жив біля Коктебеля в Криму і керував повітроплавним комплексом «Узун-Сирт, гора Климентієва». Після початку окупації Криму переїхав до Тернополя, працював також в Чернігові пілотом-випробовувачем. Взагалі пілотом захотів стати в дитинстві, коли побачив з Високого замку Львова слід від літака. Далі багато читав про пілотів: Кожедуба, Глянку, Покришкіна, журнали про авіацію, виготовляв моделі. Завдяки цьому було бачення себе, як пілота, відповідна мотивація. Навчався в суворовському училищі та льотній школі в Чернігові. Вперше полетів в 19 років. Після цього літав за «Українських соколів», був інструктором, працював в Чорткові, Чернігові, навчав, показував по всьому світу можливості авіації. 

Плани

Після переїзду з Криму, оселився в Тернополі, бо мав прозахідні погляди, а отже не міг залишатися в Росії. Хотів тут створити планетарний клуб. Але не получилось. В той же час Михайло залишається пілотом в запасі, має багато планів щодо розвитку авіації в Тернополі. Зокрема, вважає, що такий аеропорт, як в Тернополі повинен бути в кожному районному центрі, а в самому обласному центрі має бути міжнародний аеропорт. Який би приймав великі рейси, адже кордон поряд. Також потрібні вкладення в цей аеропорт. Він готовий допомагати в таких починаннях будь-кому, а також вважає, що не варто заважати людям, які будуть робити таку роботу. Мова йде про розвиток малої авіації, а Михайло Лампік готовий працював інструктором.

Отже, тернопільська авіація має майбутнє. Перш за все воно за такими ініціативними людьми, як Михайло та Артем Пуківський, які готові вкладати свій час та життя в розвиток міста, регіону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.