Неділя, 14 Липня, 2024

У Тернополі поремонтували скейт-парк на «Циганці»

Любите Тернопіль? А які найкращі місця нашого міста вам до вподоби? Якщо провести нескладне опитування серед друзів знайомих і запитати, що їм подобається, то безумовно більшість дасть відповідь набережна та її родзинка пляж «Циганка». Про це детальніше розповість ternopil-future.

Як повідомляє видання ІНТБ, пляж було оновлено в не дуже далекому 2016 р. Тоді тут побудували туалети, велодоріжку, місця для перевдягання, класний пішохідний фонтан (його дуже полюбляють дітлахи влітку), а також екстрим-парк, пляж, дитячий майданчик і цікаве сучасне кафе. Авторами проекту були молоді творчі люди з ініціативи Urban.te. Тоді вони отримали гран-прі, а також перше місце у номінації «Ландшафтна архітектура та планування» серед 400 проектів від всеукраїнського конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards – Конкурс Української Урбаністики. І це круто! Адже зважаючи на кількість відомих архітекторів в журі – це велика перемога.

Але це було 5 років назад. За цей час пляж стає кращим, але деякі об’єкти потребують ремонту, відновлення, другого дихання. Так, зокрема цієї осені отримав довгоочікуваний ремонт скейт-парк. Коли його будували, то поставили фанерне покриття, а воно «виявилося ненадійним» (мабуть просто недовговічним відносно погодних та фізичних впливів). А тому швидко зносилося. А тепер дерево змінили на бетон. Тим більше, як повідомляє Микола Круть, начальник розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради поряд став, а отже висока вологість повітря, що впливає на зносостійкість фанери. Агресивне середовище для фанери, а тому її давно слід було змінити. Ремонтували не довго. Адже всю залізну основу залишили на місці. Перед початком робіт радилися з проектантами, будівельниками, представниками екстремальних видів спорту і вирішили залишити металевий спонсор за основу. Місцеві спортсмени залишились задоволені роботами. Кошти, 800 тис. грн.. були виділені з міського бюджету.

Отож, пляж Циганка залишився в хорошому стані. І тепер там знову можна проводити час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.