Понеділок, 17 Червня, 2024

У Тернополі цього року планують реконструювати міський стадіон

У поточному році відбудуться зміни у спортивній галузі міста. Йдеться про реконструкцію міського стадіону і реалізація проєкту «Льодова арена» у рамках «Великого будівництва». Про це інформує сайт ternopil-future з посиланням на видання «Терен».

Що ще планують ремонтувати у Тернополі?

Також у планах цього року – закінчення ремонту інших стадіонів Тернополя  і будівництво басейну в одному із населених пунктів Тернопільського району.

Щодо стадіону, то передбачається капітальний ремонт секторів спортивного ядра і ремонт доріжок, демонтаж певних секторів, встановлення місць для стрибків у довжину, з жердиною, у висоту, для метань молота і диску, штовхання ядра. А ще облаштування бігових доріжок, легкоатлетичної розмітки з планкою, будки для оператора фотофіксації та підпірної стінки. Про це розповіли у пресслужбі обласної державної адміністрації міста. 

Чи планується ремонт у інших населених пунктах Тернопільської області?

Фото – Регіональний інформаційний портал

Йдеться також про ремонт стадіонів і Монастириськах і Шумську. Є проєкт у Скориках – зведення басейну з технічними і обслуговуючими приміщеннями, будівництво зовнішніх мереж і споруд водопостачання, теплопостачання, водовідведення і газопостачання. А ще – купівля необхідного обладнання, устаткування, благоустрій і озеленення території і внутрішні оздоблювальні роботи. Раніше закінчили зведення спортивного комплексу в Бережанах.

Зазначимо, що наразі бігати взимку на Тернопільському міському стадіоні можна не постійно. А ще у поточному році планується будівництво потужного спортивного комплексу «Льодова арена». Об’єкт буде включати більше 400 місць. У цілому там планується створити спеціальні сушарки для форми, вісім роздягалень, скляну зону для фудкорту( тобто, звідти буде видно, що відбувається на льоду) і спортивний зал.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.