Вівторок, 18 Червня, 2024

В Тернополі створили інтерактивну карту бомбосховищ та укриттів

У зв’язку з загрозою вторгнення російських військ, в Тернополі розробили інтерактивну карту громади, де можна переглянути найближчі укриття і захисні споруди. Повідомили в прес-службі Тернопільської міської ради. Повідомляє «ternopil-future».

Новий додаток має назву «Інтерактивна карта захисних споруд». Загалом в комунальній власності міста перебуває три сховища та шість протирадіаційних укриттів, в обласній власності знаходяться одне сховище та вісім протирадіаційних укриттів. В іншій формі власності нараховується 53 сховища та 23 протирадіаційні укриття.

Принцип користування інтерактивною картою є досить простим. Так, потрібно перейти за посиланням, що знаходиться в розділі «Е-сервіси» на сайті Тернопільської міської ради. Після переходу на вкладку вам відкриється інтерактивна інформаційна панель, де можна переглянути список найближчих захисних споруд.

Кожна зі споруд відзначена значком. Після наведення курсора на нього вам відкриється інформаційна таблиця із зазначенням адреси, типу захисної споруди та кількості людей, яких вона може вміщувати.

Однак, тернополяни сприйняли нововведення неоднозначно. На думку людей, добре, що такі укриття є наявні  в місті, але чи в реальності споруди є підготовленими й дійсно зможуть захистити тернополян.

Також люди зазначають, що сховища вміщають занадто малу кількість людей. Адже навіть, якщо захисна споруда розрахована на 90 осіб, вона не зможе вмістити жильців навіть однієї багатоповерхівки.

Нагадаємо, за інформацією США та Великобританії Україна опинилася на порозі вторгнення російської армії. На кордоні з країною налічується за різними даними від 120 до 127 тисяч військових Російської Федерації.

За оцінками експертів російська армія намагатиметься захопити головні українські міста й отримати вихід до моря.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.