П’ятниця, 24 Травня, 2024

Ремонту тернопільського двору не узгоджували з мешканцями

Ремонти прибудинкових територій міста тривають, проте не всі жителі Тернополя задоволені змінами. На сторінці міської ради скаржаться, що роботи чиновники не обговорюють з людьми, які там живуть. Далі на ternopil-future.

Нещодавно підрядники завершили капітальний ремонт на вул. Героїв Крут, 6. Роботи провели на прибудинковій території, а також у проїзді між будинками на вул. Кл. Савури. У ході ремонту оновили покриття доріжки до Храму Різдва Св. Івана Хрестителя. Робітники розширили проїзну частину, влаштували відмостку навколо житлового будинку, встановили тактильну плитку, зробили ширшою ділянку для пішоходів і бордюри нижчими. Працівники підрядної організації замінили каналізаційні люки.

Для власників автомобілів облаштували додаткові місця для паркування, бо люди скаржаться на невелику їх кількість.

Звіт про капітальний ремонт розмістили на сайті Тернопільської міської ради. Кожен охочий у місцях для зворотнього зв’язку може відгукнутися про результат роботи підрядників або запропонувати ідеї щодо вдосконалення міста.

Тернополянка Оксана Вишовська написала, що на вул. Кл. Савури, 10 залишили високий бордюр після ремонту цього самого проїзду. Через це жителі будинку змушені переступати через 20-сантиметровий бордюр. Для багатьох людей це досить незручно. Пише: «Хіба так робиться робота?» Користувачка попросила депутатів міської ради звернути увагу на цю прибудинкову територію.

До того ж, це місце знаходиться недалеко від території, де робили останні ремонти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.