Вівторок, 18 Червня, 2024

Тернопіль активно забудовують

Тернопіль, як і інші міста України страждає від відсутності містобудівного законодавства та принципової судової влади, а тому активно забудовується. Одна справа, якби нове житло будувалось на околицях, на пустирях чи в промзонах, що більше не використовується, але ж ні. Всі хочуть житла чи торгівельних центрів там, де вже зараз живе чи працює багато людей, а саме в центральній частині міста. Зокрема, всі тернополяни помітили новий офісний центр, який зараз будують на території парку імені Тараса Шевченка. Або ж медичний центр по вулиці Глибокій, де стояла будівля дитячого садка. Про нові забудови детальніше розповість ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє видання gazeta1, в Тернополі почалася свіжа забудова зеленої зони.

Забудова зеленої зони

На днях розпочалась забудова зеленої зони на розі вулиць Родина Барвінських, Богдана Хмельницького, Соломії Крушельницької. Тривалий час тут була зелена зона, яка ніким не використовувалась. Просто трава, декілька кущів, дерев. Поряд тильна сторона будинку, без вікон. А отже це спрощує роботу забудовнику, яким «Тернопільбудінвестзамовник». А тому цю територію 0,0201 га вже обнесли парканом і розпочали готувати до забудови, а саме зрізали кущі та дерева. Тепер буде офісний центр, хоча мешканцям сусідніх будинків повідомили, що побудують медичний центр в якому вони зможуть безкоштовно обслуговуватись. За умови, що не будуть протестувати проти будівництва. Але, що насправді буде дізнаємось з інформаційної таблички на паркані забудови.

Забудова парковки біля «Галичини»

На попередній забудові історія забудов міста не припиняється. Адже інший ласий шматок міста – це набережна ставу, Кутківецький ліс. В планах замість школи віндсерфінгу побудувати житловий будинок, адже тепер спортсмени мають Водну арену Тернопіль. І нікого не цікавить, що вона знаходиться за 5 км від міста.

Також міська рада після подвійного голосування погодила розробку проекту землеустрою та відведення земельної ділянки площею 0,0735 га для нового будинку по вул. Чумацька. А це парковка біля готелю «Галичина». А тому очікуємо на цьому клаптику землі нової будівельної «свічки». І це в час коли містяни і так скаржаться про відсутність парковок, забиті автомобілями двори.

Що цікаво, так це те, що дозвіл на цю ділянку отримав А. В. Дубінецький. Саме його донька Ольга є в декларації заступниці мера Вікторії Остапчук. Пані Вікторія винаймає житло в бухгалтерки ДП «Кременецьке УПРГ», батько якої і отримав від депутатів дозвіл забудувати парковку.

Цікаво й те, що земля під новий будинок належала ТОВ «Капітал-інвестування», одним із засновників якого є Тарас Кедик – людина, що надає місту послуги з продажу картингів та шин на великі суми. Т. Кедик, також разом з братом Сергія Надала, Богданом є співзасновниками ТОВ «СІО». А отже, це все близькі люди.

Отже, місто активно забудовують люди, які мають вплив на міську владу і кошти на будівництво нового житла чи офісних центрів. Що буде далі?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.