Вівторок, 25 Червня, 2024

Що потрібно знати про ремонт, купуючи квартиру

Житло в Києві дороге, тому часто замість квартири в новобудові обирають варіанти на вторинному ринку. Якщо квадратні метри від забудовників, при інших рівних умовах: розташування, тип будинку, тощо – мають приблизно однакову вартість, то на житло, що продають попередні власники, ціни можуть дуже відрізнятися. Тож тут можна придбати квартиру за дуже вигідною ціною. Але, купуючи з рук, потрібно зважити на стан квартири та оцінити вартість ремонту, який доведеться зробити для комфортного проживання. За запитом ремонт квартир Київ ви знайдете приблизний кошторис робіт, який дозволить зорієнтуватися, чи буде покупка вигідною з врахуванням необхідного ремонту. 

Чому дешевше не завжди буде вигідніше

Вартість робіт буде залежати від стану квартири і будинку в цілому, а також від ваших побажань щодо умов проживання. Деякі квартири потребуватимуть лише косметичного ремонту. Це стосується житла в відносно нових будинках, власники якого першопрчатково зробили якісний ремонт, особливо його чорновий варіант, та час від часу оновлювали комунікації. В таких квартирах, зазвичай, доведеться провести лише оздоблювальні роботи: демонтувати старі покриття стін, стелі, підлоги і зробити нові. Складнішим і набагато дорожчим буде капітальний ремонт житла. Його часто потребують квартири в старих будинках, зведених до середини XX століття, інколи і пізніше. За такого ремонту потрібно буде демонтовувати штукатурку, стяжку, прокладати нові сантехнічні труби, електропроводку, замінювати вікна. Тож обирати житло на вторинному ринку варто дуже уважно, зважаючи не лише на його вартість, а й на те, якого ремонту воно потребує.

З чого почати ремонт в квартирі

Якщо вас цікавить ремонт квартири Київ – місто, в якому можна знайти найкращих професіоналів, що можуть виконати ремонт будь-якої складності, після чого навіть занедбане житло перетвориться на затишну сучасну та функціональну оселю.
Загалом ремонт квартири потрібно починати з планування призначення окремих кімнат в багатокімнатній квартирі або зонування, якщо кімната одна. Важливо ретельно продумати все на цьому кроці, так не доведеться змінювати щось вже найближчим часом і знову починати ремонт. Після цього варто визначитися зі стилем інтер’єру, від якого будуть залежати усі наступні роботи: вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, декору та меблів. Ремонт – складна справа, сучасні матеріали при роботі з ними потребують майстерності та досвіду, тож без допомоги професіоналів не обійтися, особливо, якщо хочеться отримати результат, який відповідає сучасним стандартам в оздобленні інтер’єрів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.