П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Тернополі розпочали будівництво надземного переходу

В Тернополі на вулиці 15 Квітня триває будівництво надземного переходу, адже саме на цій ділянці дороги завжди спостерігається інтенсивний рух транспорту. Тому, вона потребувала додаткового регулювання руху. Про це розповіли в прес-службі Тернопільської міської ради. Повідомляє «Ternopil-future».

Так, цього тижня неподалік Збаразького кільця завершився перший етап будівництва надземного переходу. Варто додати, що будівництвом об’єкту займається компанія «Креатор-Буд», яка уклала інвестиційні угоди з Тернопільською міською радою.

За словами мера Сергія Надала, хоча тут і є пішохідний перехід, проте переходити дорогу досить небезпечно. Минулого року до міської ради надійшло звернення від мешканців мікрорайону, які просили облаштувати на вулиці більш безпечні умови для переходу дороги.

В зв’язку з цим було прийнято рішення облаштувати сучасний надземний пішохідний перехід з двома ліфтами. Новий перехід виконуватиме одразу дві функції – сприятиме безпеці учасників дорожнього руху та завдяки LED-освітленню стане додатковим орієнтиром для водіїв у нічний час.

Наразі проводяться роботи із захисту металевої конструкції, після цього проведуть монтаж ліфтових шахт, сходових маршів та встановлять пішохідну частину мосту. На завершальному етапі облаштують фасад та встановлять освітлення.

Варто додати, що нещодавно Тернопіль таки отримав гроші від уряду на реконструкцію Гаївського мосту. Зокрема, для добудови мосту Тернополю перерахували 190 мільйонів гривень.

Перша черга робіт з будівництва Гаївського мосту вже завершена за рахунок коштів міста. Вони обійшлися Тернополю в 50 мільйонів гривень. Зараз проводяться роботи з будівництва мосту над вулицею Гайовою та в сторону села Великі Гаї. Без фінансової допомоги держави виконати ці роботи було б неможливо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.