Вівторок, 18 Червня, 2024

В Тернополі збудували найбільшу транспортну розв’язку в Західній Україні

В Тернополі нарешті завершили будівництво розв’язки на Гаївському перехресті, що тривало декілька років. Відтепер дворівнева розв’язка охоплює два шляхопроводи та шість смуг для руху. Повідомляє «Ternopil-future».

Завершення реконструкції прокоментував голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш. Оновлений Гаївський міст став складовою міжнародної траси.

Кошти на будівництво транспортної розв’язки виділили в рамках президентської програми «Велике будівництво». Загалом з державного бюджету Тернопіль отримав 190 мільйонів гривень.

За словами Володимира Труша, місцеві бюджети не здатні самостійно подужати такі об’єкти. В таких випадках на допомогу приходить держава. Тому, вдалося покращити інфраструктуру та забезпечити безпеку тернополян.

Варто додати, що більша частина транспортного потоку, що рухається через розв’язку, є транзитним, оскільки саме через неї проходить траса М12 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка”.

Початок будівництва розв’язки на Гаївському мосту почали силами місцевої влади. Однак, у зв’язку з недостачею фінансування для повноцінного завершення робіт потрібні були надходження з державного бюджету. Перша черга будівництва тривала два роки й завершили її у 2020 році. Саму ж розв’язку для проїзду транспорту відкрили до 24 серпня цього року. До 2018 року міст знаходився у вкрай аварійному стані та будь-якої миті міг обвалитися.

За словами керівника обласного осередку партії «Слуга народу» Володимира Гевка, він зі своєю командою зробив усе можливе аби гроші на реалізацію проєкту таки було виділено. Новий сучасний міст з транспортними розв’язками та безпечним переїздом зі сторони села Великі Гаї до Гаївської вулиці має важливе значення для Тернополя та жителів всієї області.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.