Вівторок, 18 Червня, 2024

Установка вхідних та міжкімнатних дверей – чи можна зекономити і зробити своїми руками?

Двері захищають наше майно від сторонніх людей, дозволяють сформувати особистий простір, додають комфорту та й просто роблять інтер’єр завершеним. Без такого елементу не обійдеться жоден будинок чи квартира. Установка міжкімнатних дверей – справа вкрай важлива. Щоб такі вироби довго та надійно служили, потрібно серйозно підійти до цього питання.

Які інструменти слід підготувати для виконання робіт

Для встановлення металопластикових дверей та виробів із дерева чи інших матеріалів нам знадобляться:

 • рівень;
 • болгарка;
 • перфоратор;
 • молоток;
 • рулетка;
 • обценьки.

Також слід підготувати цементний розчин чи монтажну піну, цвяхи та анкери.

Підготовка до установки вхідних дверей

Спочатку слід вирівняти внутрішню поверхню отворів. Демонтуємо старі кріплення (якщо вони є), після чого зносимо виступи цегли, блоків чи бетону. Далі потрібно очистити поверхні від пилу і сміття та перевірити їхню рівність.

Під час установки вхідних дверей варто пам’ятати, що отвір потрібно робити ширшим за сам виріб на 1-2 см з кожного боку. В результаті монтаж пройде без проблем, а виріб можна буде нормально відрегулювати. Не забудьте перевірити рівність підлоги. Далі залишається зробити позначки на відкосах та підрізати вертикальні стійки.

Збирання та монтаж коробки

Перш ніж розпочати складання, необхідно оторцювати поздовжні стійки та поперечні бруси. Поріг потрібно запилити під 90°. Для вертикальних брусів та одвірка показник повинен становити 45°.

Перш ніж фіксувати коробку, вставте в неї полотно та відкоригуйте все. Спочатку встановлюється петельний брус, далі потрібно монтувати протилежну стійку і горизонтальний елемент. Обов’язково перевіряйте все за допомогою рулетки та рівня.

Встановлення металопластикових дверей: як правильно навішувати полотно

На наступній стадій монтаж вхідних дверей передбачає врізання петель і замка, а також встановлення ручки. Під час робіт за допомогою фрезера важливо виконувати все рівномірно, інакше може виникнути перекіс дверей. Після врізання фурнітури навішуємо полотно в уже зафіксовану коробку.

Фінішні роботи по установці міжкімнатних дверей

Усі щілини потрібно заробити за допомогою монтажної піни. Пам’ятайте, що після застигання об’єм речовини збільшується, що може спричинити деформацію коробки. Піна сохне близько 24 годин, після чого все зайве зрізають врівень зі стінами.

Завершує монтаж міжкімнатних дверей фіксація лиштви. Такий елемент додає естетичної привабливості виробу.

Чому варто замовити монтаж дверей у професіоналів

Якщо у вас немає необхідних інструментів чи досвіду, оптимальним рішенням стане установка міжкімнатних дверей в Тернополі спеціалістами Домслужби. Компанія займається вирішенням будь-яких побутових проблем клієнтів. В каталозі понад 1000 різноманітних послуг. Звертаючись у Домову службу, замовники можуть розраховувати на:

 • максимальну оперативність та високу якість виконаних робіт;
 • фіксовані ціни на послуги;
 • програму лояльності для постійних замовників;
 • письмову гарантію на послуги із встановлення дверей, котра діє від 6 до 12 місяців;
 • виїзд на виклики по Тернополю впродовж 1 години;
 • можливість замовлення послуг у вихідні;
 • кілька варіантів розрахунку.

Довіривши установку вхідних дверей у Тернополі досвідченим майстрам, ви зможете не сумніватись у тому, що виріб гармонійно впишеться у загальний дизайн, а також справно слугуватиме впродовж тривалого періоду. Ознайомитись з іншими послугами столяра за посиланням https://domslugba.com/ua/ternopil/services/poslugi-stoliara-30003.html

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.