Понеділок, 17 Червня, 2024

Як вибрати автомобільні номери

Номер на авто – необхідний елемент, без якого їздити на транспортному засобі незаконно. Числові та літерні позначенні – своєрідний «паспорт» вашої автівки, який вказується у водійських правах та інших документах, де згадується машина. Виготовлення номерних знаків Тернопіль, як і інші міста України, пропонує за вигідною ціною та досить швидко. В додаток до основних номерів, що є обов’язковими, можна замовити персональний.

Моменти, які потрібно знати перед оформленням

Купити номера на авто сьогодні можна досить просто, головне, щоб вони були офіційно оформлені через відповідні інстанції. Компанії пропонують якісні матеріали, потрібні розміри та зручну відправку в будь-яке місто країни.

Аби зрозуміти, в чому полягає різниця, потрібно знати, що існують наступні різновиди:

  • Звичайні, державної реєстрації (складаються з видаткових комбінацій цифр та літер);
  • Платні знаки (підбираються так, щоб виглядати «красиво», можна обрати з допустимих існуючих варіантів);
  • Індивідуальні номери (складна процедура).

Справа в тому, що індивідуальний знак – лише привабливе доповнення до звичайного, без нього він не може існувати. Якщо власник кріпить на машину тільки персональну позначку номеру, то в багажнику або в салоні повинен буде возити звичайний номер державної реєстрації. Для індивідуального варіанту також є певні заборони:

  • Неможна поєднувати латинські літери та кирилицю;
  • Забороняється використовувати образливі фрази, слова;
  • Імітація номерів, котрі позначають автівку як державну або дипломатичну власність;
  • Інші випадки, про які повідомить компанія, що виготовляє номери, або установа, яка буде їх реєструвати.

Формат має затверджені законодавством розміри та параметри, порушувати які не дозволяється. Окрім того, напис повинен бути чітким, виготовленим з використанням спеціального шрифту (інші для роботи не допускаються).

Вартість індивідуального номеру можна визначити на сайті реєстраційної установи, все це визначається у індивідуальному порядку, залежно від побажань власника, його можливостей та меж встановлених стандартів. Варто зазначити, що не всі потрібні документи можна надати до компаній та установи у електронному вигляді, все одно для проведення операції потрібно буде особисто відвідати офіс.

Часто номери індивідуального формату замовляють відомі особи, компанії, що прагнуть підвищити рівень впізнаваності бренду, підприємці, що просувають себе в Інтернеті, соціальних мережах. Кожен напис повністю індивідуальний та не може повторюватись. Якщо аналогічний набір символів хтось замовив раніше, ви не зможете його отримати для свого авто, потрібно буде обрати щось інше. Перевірити комбінацію можна у Електронному кабінеті водія.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.