Вівторок, 18 Червня, 2024

Жителі проспекту Бандери роками скаржаться на стан будинку

Жителі 88 будинку в Тернополі на проспекті Степана Бандери скаржаться на жахливий запах і плісняву на стінах. Далі на ternopil-future.

Вони продемонстрували журналістам «Тернопіль 1» умови, в яких вони проживають. Розповіли, що дуже довгий час не можуть досягти ремонту будинку. Незважаючи на те, що у приватне підприємство “Східний масив” надіслали вже дуже велику кількість заяв.

Як жителі будинку справляються з цією ситуацією?

Враховуючи те, що ніхто на прохання допомогти не відгукується, то мінімальний ремонт всередині роблять своїми силами. Хоча ззовні матеріали тріскають і псуються, вода навіть капає на голови, нарікають люди. 

Мешканка будинку №88 Марія Завойовська розповіла «Тернопіль 1», що при при вході в будинку дуже крапає на голову. Відповідно людям  некомфортно так переходити кожен день. Каже, що будинок розвалюється. Всередині також жахливі умови. Ще є проблема з туалетами на всіх поверхах. На стінах помітний великий грибок. 

Чи допомагали якось в управлінні будинком?

Відомо, що сюди приїжджали робити ремонт працівники підприємства «Східний масив». Вони штукатурили стіни, втім це не покращило ситуацію. Житель Степан скаржився, що плити потріскали, зробилися дірки. Каже, що вода тече з поверху на поверх. Псується фасад і всі матеріали. Жителі оновили туалет на третьому поверсі за свої гроші. Втім, на інші потреби, коштів не мають. 

Мешканці продемонстрували копії заяв, які подавали в компанію управління будинком. Вони багато разів зверталися у підприємство, але не вийшло досягти бажаного. Вони розповіли, що можуть самостійно побілити чи зашпаклювати, але це нічого не дає. Бо за короткий час після прання, вода затікає і все знову псується.

У підприємстві «Східний масив» розповіли журналістам, що обізнані з ситуацією на проспекті Степана Бандери, 88. Немає гідроізоляції, тому і з’являється пліснява. Так вийшло через забудовника, який погано виконав свою роботу. А сам будинок є старим, тож потрібно робити капітальний, а не легкий ремонт. Головний інженер підприємства Борислав Мостепан ствердив, що робили в цьому будинку поточний ремонт. Замінили крани, частину каналізації, де відбувалося протікання. Борислав розповів, що в будинку треба зривати підлогу в туалетних приміщеннях на кожному поверсі. А ще гідроізолювати всі підлоги, ставити нову плитку і стоки. Інженер ствердив, що для ремонту потрібно чимало коштів, яких немає. 

Зазначимо, що проспект Степана Бандери є однією з центральних вулиць у місті. Вона є продовженням Руської аж до Підволочиського шосе. На ньому розміщене управління СБУ в Тернопільській області та Центральний міський стадіон. У кінці проспекту  є кільце, яке місцеві називають «Збаразьким поворотом» чи «Збаразьким кільцем». На цій вулиці розміщено більше ста багатоповерхових будинків. Проспект Степана Бандери – дуже інтенсивна магістраль Тернополя. Тут завжди завантажений трафік, курсує багато одиниць громадського транспорту. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.