Середа, 22 Травня, 2024

SoftServe у файному місті

Тернопіль щороку активно заманює не лише туристів, але й бізнесменів, винахідників, творчих та креативних людей. Особливо тішить тенденція в IT-сфері. Файне місто стало справжньою меккою для багатьох світових та українських IT-компаній. Вони відкривають у місті свої офіси, залучають перспективних працівників, проводять безліч подій, організовують ще більше проєктів та розвивають місто. Важливе місце у цій сфері займає SoftServe, яка, як й інші компанії, не змогла відмовитись від тернопільського осередку. Вона зайшла на тернопільський IT-ринок й успішно в ньому розвивається, а спеціалісти вдало проявляють себе. Поєднання можливостей, перспектив, цінностей щоразу приваблює професіоналів зі всієї країни, які обирають для себе й тернопільський офіс найбільшої української IT-компанії, пише сайт ternopil-future.com.ua.

Про компанію

SoftServe почала свою діяльність у 1993 році у Львові, а вже влітку 2023 року компанія відсвяткувала своє 30-річчя. За цей час фірма не лише зуміла втриматись на ринку, але й набрала потужних обертів і є одним із лідерів в Україні. IT-компанія займається програмним забезпеченням, штучним інтелектом, кібербезпекою, робототехнікою, сервісним дизайном. І це навіть не половина послуг, які вона надає. Офіси SoftServe представлені в 16 країнах світу, але керівництво незмінно пишається коренями успішної справи. У своєму запасі SoftServe має величезну кількість реалізованих проєктів, благодійних ініціатив, навчальних заходів та задоволених клієнтів. Проте компанія постійно наголошує на своїх цінностях, якими не нехтує. А за це її й цінують працівники. Непорушним принципом є єдність та дотримання стандартів компанії в усіх її офісах. А поєднання якісної роботи і комфортних умов для працівників і відрізняє фірму від інших. Ну а ще SoftServe має великі амбіції, які через деякий час стають виконаними завданнями.

Офіс в Тернополі

У 2020 році до SoftServe долучився один працівник у Тернополі, а у 2022 році їх вже було більше сотні й компанія продовжує набирати оберти. Хоч IT-компанія й була заснована у Львові, проте коли керівництво помічало здібних працівників в інших містах, то не змушувало їх переїжджати, а створювало комфортні умови праці, там де вони живуть. До того ж це завжди слугувало гарною можливістю відкрити ще один офіс в Україні. За таким принципом компанія все розширювалась й розширювалась. Не оминула вона й Тернопіль. 

5 вересня 2021 року SoftServe вирушила на пошуки нових талантів у Тернопіль. Фірма у тому році організувала Road Show, під час якого подорожувала різними українськими містами. Тоді в компанії була подвійна мета: розказати про себе містянам і відшукати тернопільських IT-фахівців. Захід успішно провели на острові “Чайка” в парку імені Тараса Шевченка. SoftServe розповідала про різноманітні IT-проєкти, специфіку роботи на кожній посаді, відкривала секрети компанії та проводила інтерв’ю з потенційними кандидатами. Попри усі активності, саме тоді IT-компанія запримітила багато перспективних працівників та вирішила відкривати свій офіс в Тернополі.

Задум втілився в листопаді 2022 року. Тоді тернопільські айтівці отримали власний осередок у місті. Насправді в Тернополі й до відкриття офісу SoftServe працювало чимало її працівників, але їм доводилось базуватись у різноманітних коворкінгах, що було незручно. Повномасштабна війна поставила свої умови, на які керівництво SoftServe відразу ж зреагувало. Працівникам потрібно було безпечне, постійне місце з належними умовами, тому вони його отримали. IT-компанія обрала для себе K-15 Business Centre, де вдало розмістила свій офіс. Приміщення площею 222 кв.м забезпечило працівників всім необхідним: 26 робочих місць, мітинг-руми, власна кухня та лаунж-зона. Проте найголовніше – це Starlink та безперебійне живлення, які забезпечували ефективну роботу в часи вимкнення електроенергії. 

Так SoftServe зайшла на тернопільський ринок, створила комфортне середовище для айтівців та продовжує розвиватись як на місцевому, так і на національному та закордонному рівні.

Цінності SoftServe

SoftServe успішно рухається в багатьох напрямках своєї діяльності. Так, компанія вже давно заявила про себе не лише якістю роботи, але й цінностями, які є незмінними. Керівництво вибудувало бездоганну систему відносин зі своїми працівниками. А доводить ефективність такої роботи надзвичайно високі відгуки від людей, які там працювали та працюють. Сама ж фірма не раз наголошувала, що вона зосереджується не лише на бізнесі, але й враховує комфорт своїх працівників та робить все можливе для перемоги України.

Її цінності заслуговують бути прикладом для інших компаній та поширюються не лише на головний офіс, а й на всі відділення. Тернопільський офіс SoftServe відкрився після початку повномасштабної війни, коли він був найбільш потрібний. IT-компанія ставить на перше місце безпеку своїх працівників, що і довела в критичній ситуації. Фірма має безліч працівників у різних куточках України, і коли почалась повномасштабна війна, керівництво вирішило евакуювати своїх працівників у безпечне місце. Тоді й були створені команди швидкого реагування й відбувалась евакуація працівників з Харкова, Дніпра, Запорізької області та інших міст. Хоч тернопільський офіс був відкритий у листопаді 2022 року, але місто відразу прийняло до себе багатьох айтівців, які переселились. І вже під час відкриття половину команди становили працівники, які переїхали з інших міст. 

Однією з вагомих причин відкриття SoftServe в Тернополі став відклик на потреби людей. Так, тернопільські айтівці потребували безпечного простору з усіма можливостями для комфортної роботи. Компанія надала їм це. Окрім цього, працівники мали змогу адаптуватись до воєнних умов, адже SoftServe поставила на перше місце їх безпеку. Айтівці мали час на відновлення та відчували підтримку керівництва.

SoftServe приділяє велику увагу життю всередині компанії. Для цього вона організовує безліч активностей. Так, наприклад, офіс в Тернополі, як і інші, забезпечив працівників найрізноманітнішими умовами праці. Можна виконувати свою роботу на зручних пуфах або на робочих місцях, відпочивати, лежачи на зручному гамаку, чи спілкуватись з колегами за чашкою кави. Айтівці можуть працювати як з дому, так і в офісі. Важливим показником є те, що більшість надає перевагу останньому. Не забувають працівники й про спільне проведення часу. Так, команда SoftServe в Тернополі разом відвідує заняття з йоги, збирається на смачні посиденьки, буває на чайних церемоніях, семінарах з цвяхостояння, різноманітних майстер-класах та організовує нетворкінги.

Не менш важливим напрямком є вкладання ресурсів в навчання початківців. SoftServe усвідомлює цінність української молоді, яка прагне підкорювати все нові висоти. Так, тернопільський офіс своєю довгостроковою стратегією визначив підготовку нових кадрів та підтримку технічної освіти в місті. І в цьому напрямку вони успішно рухаються. 

Проєкти 

SoftServe організувала безліч проєктів, які як допомагають країні, так і сприяють підготовці новачків, об’єднують айтівців та залучають нових працівників.

IT-компанія вдало вибудувала свою стратегію, адже перед тим, як відкрити свій офіс в Тернополі, вона відвідала та організувала безліч заходів. Популярним став Road Show, який залучав айтівців з різних міст. SoftServe була активним завсідником “Файне. IT” та MeetUp. Тернопільський офіс також долучився до серії заходів SoftServe Underground. Подія зібрала безліч айтівців для того, щоб познайомитись, поділитись думками, обговорити різні технічні питання та об’єднатись в умовах війни. Захід мав ще й інше значення, адже відбувався в бомбосховищі, що наголошує на важливості безпеки під час війни. Ще одним проєктом в бомбосховищі був “Однодумці”, який об’єднав проєктних менеджерів. 

Вкрай необхідною ініціативою став корпоративний благодійний фонд “Відкриті очі”, який був створений у 2014 році як відповідь на напад Росії. І ось у 2022 році фонд почав працювати з новими силами, адже небезпека посилилась, а допомога стала ще необхіднішою. До справ фонду долучаються всі офіси SoftServe.

Ще одним важливим напрямом є співпраця з українськими вишами. Так, тернопільський офіс налагодив роботу з ЗУНУ, ТНТУ та ВСП “Тернопільський фаховий коледж ТНТУ”. З цими навчальними закладами проведено безліч курсів, семінарів, практик, форумів та навчань. А далі – ще більше досягнень, проєктів та співпраць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.