Вівторок, 25 Червня, 2024

На Тернопільщині почали ремонтувати дорогу державного значення

Вже стартувало «Велике будівництво» на дорозі Т-20-01 Бучач – Чортків – Скала-Подільська. Про це повідомили у Тернопільській обласній державній адміністрації. Далі на ternopil-future.

Цей автомобільний шлях належить до тих, які найбільше навантажені на півдні Тернопілля. Транспорт великих габаритів регулярно їздить по дорозі Т-20-01 до цукрових заводів та кар’єрів і повз дороги. 

Неподалік села Заводське обладнання підрядної організації спрямоване у напрямку селища Колиндяни. Проєкт «Велике будівництво» передбачає, що дорожники почали процедуру фрезерування непридатного покриття від примикання автодороги до траси М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Про це розповіли у Службі автомобільних доріг Тернопільщини.

У цілому цього року мають на меті відреставрувати 18 кілометрів автодороги Т-20-01 Бучач – Чортків – Скала-Подільська.  А вже у 2022 році ремонтний процес продовжать. Йдеться про покриття верхнього шару асфальтобетону, у населених пунктах планують облаштувати тротуари і освітлення. Крім цього, зроблять дорожні знаки, бар’єрне огородження та автобусні зупинки. На кінцевий шар покриття намалюють розмітку.

У підсумку цьогоріч у області відремонтують більше 230 кілометрів доріг державного значення і 19 штучних конструкцій, серед яких шляхопроводи і мости.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.