Понеділок, 17 Червня, 2024

Гаївський шляхопровід: у Тернополі відкрили нову розв’язку

Четвертого грудня у Тернополі відкрили для проїзду оновлену новітню дворівневу транспортну розв’язку у місці Гаївського шляхопроводу на новій об’їзній дорозі, пише ternopil-future.com.ua.

Чим особливий шляхопровід?

У міській раді повідомили, що нова створена розв’язка – це унікальний і найбільший інфраструктурний об’єкт на Західній Україні. Зважаючи на те, що через Гаївський шляхопровід пролягають міжнародні транспортні коридори, сучасне транспортне сполучення грає велику роль як для місцевих мешканців, так і для українців, які будуть тут проїжджати.

Хто був присутній на відкритті?

Відомо, що взяли участь у відкритті нової розв’язки голова міста Сергій Надал, очільник Тернопільської ОДА Володимир Труш, нардепи Микола Люшняк, Володимир Гевко і священнослужителі, котрі освятили новостворену частину дорожнього покриття і транспортне сполучення.

Мер міста Сергій Надал привітав усіх місцевих із цієї подією – закінчення будівництва сучасної дворівневої транспортної розв’язки. Очільник зазначив, що такий об’єкт відноситься до ділянки об’їзної дороги міста, траси М-30, котра сполучає захід і схід України. Він також наголосив, що кілька років тому було виявлено підвищену аварійність Гаївського моста, під яким пролягає залізнична колія. Зважаючи на це, у міській раді прийняли рішення не просто зробити ремонт, а й створити новий об’єкт, котрий на довгу перспективу зможе вирішити транспортні перешкоди.  

Сергій Надал також подякував очільнику обласної адміністрації Володимиру Трушу, народним обранцям Миколі Люшняку і Володимиру Гевку. А ще – Президенту України Володимиру Зеленському, до якого раніше вони звертались стосовно ремонту цієї ділянки. Він задоволений, що звернули увагу на звернення і цей об’єкт змогли закінчити і нарешті ввести в експлуатацію. Надал висловив подяку усім підрядникам і причетним до будівництва, а ще  місцевим мешканцям за їхнє терпіння і розуміння ситуації.

Фото – Терміново

Повідомляється, що оновлена масштабна дворівнева транспортна розв’язка містить необхідну інфраструктуру для безпечного руху. Йдеться про те, що на цьому місці створили шість повноцінних смуг для руху автотранспорту, місця для пішоходів, зовнішнє освітлення і майданчики для розвороту.

Зазначимо, що автомобільна дорога загального користування М-12 належить до нової найдовшої в країні міжнародної траси М-30. Вона з’єднує Львівську і Луганську області, загальною протяжністю майже 1400 кілометрів і пролягає в обхід Тернополя.

Зараз на новій об’їзній дорозі здійснюють фінальні ремонтні роботи, які за сприятливих погодних умов планують закінчити до кінця поточного року.

Нагадаємо, що як повідомила пресслужба міської ради, впродовж 9 місяців поточного року, інспектори з паркування виявили понад 12,5 тисяч адміністративних постанов з неправильного паркування автотранспорту. Тоді як за аналогічний період минулого року зафіксували 2446 адміністративних постанов.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.