Середа, 18 Травня, 2022

Між Тернополем та Івано-Франківськом відновлять знищену ділянку залізниці

Програма “Велике будівництво” стартувала в березні 2020 року та передбачає масштабну розбудову інфраструктури. Нещодавно на своїй сторінці у у Facebook  Міністерство інфраструктури України повідомило про підготовку робіт на залізничній ділянці між Тернополем та Івано-Франківськом. Програма передбачає їх електрифікацію та модернізацію. Попередня вартість такого проєкту становить 4 млрд грн. Далі на ternopil-future.

Зараз опрацьовують варіант відновлення 29 км колії Галич — Підвисоке (через станції Козова, Підгайці, Галич), вузькоколійної ділянки, яка була знищена  під час Другої Світової війни у 1944 році. На даний момент очікується  рішення уряду щодо виділення коштів на цей проєкт. 

“Наша мета — до 2024 року з’єднати усі обласні центри України якісним швидкісними залізничним сполученням”,- повідомляють МІУ на своїй сторінці.

Цей проєкт дозволить оптимізувати маршрути на заході країни й скоротити час поїздки від центру та півдня України до Прикарпаття на 3 години. 

Міністр інфраструктури України, Олександр Кубраков, розповів, що роботи планують розпочати на початку наступного року, а після їх завершення за маршрутом Київ-Тернопіль- Івано-Франківськ запустять швидкісний поїзд “Інтерсіті” . Завдяки проєкту вдасться скоротити шлях між обласними центрами з 283 км до 141 км.

Latest Posts