Вівторок, 18 Червня, 2024

На Тернопільщині лікарня отримає сучасні апарати діагностики

Теребовлянська міська лікарня отримає понад 12 мільйонів гривень, які спрямує на закупівлю сучасного медичного обладнання. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі розповів народний депутат Микола Люшняк. Повідомляє ternopil-future.com.ua.

Всі отримані кошти з державного бюджету витратять на придбання апарату ультразвукової діагностики, апарату штучної вентиляції легень, лапароскопічної та артроскопічної стійки, а також наркозно-дихального апарату.

За словами народного депутата, саме Теребовлянська міська лікарня демонструє вдале поєднання роботи держави, органів місцевого самоврядування і приватного бізнесу. Оновлення лікарні розпочалося у 2011 році.

І за декілька років вона перетворилася на медичний заклад європейського рівня. Микола Люшняк відвідав з візитом Теребовлянську міську лікарню та впевнився на власні очі, як багато роботи вдалося зробити керівництву.

На відміну від інших медичних закладів, в міській лікарні не просять гроші наперед, а навпаки спочатку показують, що встигли зробити. Сьогодні в Теребовлі значно розширили перелік медичних послуг і можна сміливо сказати, що міська лікарня є конкурентом обласному медичному закладу.

Варто додати, що Теребовлянська міська лікарня належить до переліку медичних закладів, де пацієнти можуть безкоштовно пройти бронхоскопію. Це медична процедура, що передбачає обстеження трахеї та бронхів на наявність новоутворень.

Адже за даними статистики одними з п’яти основних причин смерті українців є рак. Натомість виявлення пухлин на ранніх стадіях дають хворому можливість практично повністю одужати від смертельної хвороби.

Для того, щоб скористатися безкоштовною медичною послугою слід надати направлення від сімейного або лікуючого лікаря. При цьому пацієнт може обрати будь-яку лікарню, яка підписала договір з Національною службою здоров’я України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.