Вівторок, 18 Червня, 2024

На Тернопільщині невідомий придбав подарунки для діток-сиріт до Миколая

Напередодні різдвяних свят так хочеться повірити у диво і відчути тепло родинного затишку. Невідомий благодійник зробив добру справу для вихованців школи-інтернату в Скалаті. Повідомляє ternopil-future. Про новину в соціальній мережі розповіли в благодійному фонді «Скалат – громада добра».

Благодійник купив 57 подарунків для дітей місцевої школи-інтернату. Як повідомили в благодійному фонді, напередодні свята Миколая і дорослі, і діти вірять у диво. З нагоди свята дорослі продовжують справу Миколая і допомагають тим, хто цього найбільше потребує.

Так, в Скалаті благодійник, який побажав зберегти анонімність, закупив святкові подарунки для діток зі школи інтернату.

Солодкі подарункові набори отримають 57 учнів Гримайлівської спеціалізованої школи-інтернату. В благодійній організації зазначили, що подарункові набори з соків, фруктів та солодощів вже готові й незабаром відправляться у навчальний заклад.

Варто додати, що долучитися до благодійництва вирішили й тернополяни. В обласному центрі започаткували акцію «Святий Миколай дітям Тернопілля». Метою акції є те, щоб діти з малозабезпечених сімей не залишилися без подарунків напередодні свята.

Щороку захід організовує тернопільський благодійний фонд «Карітас». Волонтери мають намір закупити подарунки для понад п’яти сотень дітей. Кожен тернополянин може долучитися до акції та стати помічником Святого Миколая. Для цього не потрібно багато: достатньо купити солодощі, канцелярське приладдя, фрукти чи дитячі книжки. Якщо ви не знаєте, що купити для дітей, можете переказати гроші на рахунок благодійної організації «Карітас».

Зокрема, скриньки для пожертв знаходяться в багатьох магазинах, кафе та аптеках. Всупереч карантину та складному становищу багатьох тернополян, все ж таки в благодійній організації надіються, що люди долучаться до допомоги й подарують дітям радість.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.