Понеділок, 17 Червня, 2024

Нові правила дорожнього руху та Тернопіль

Цей місяць важливий для багатьох українців. Адже з 1 листопада запрацювали нові правила дорожнього руху. Зважаючи на те, що в нас багато хто має автомобіль, то нові правила торкнуться багатьох. А ще слід звернути увагу на нові дороги, якщо раніше можна було скаржитися на них і через їх жалюгідний стан доводилося їздити повільно, то тепер ситуація кардинально інша. А тому зросли вимоги до водіїв. Хочеш їхати швидко і з комфортом? Будь готовий платити штрафи за порушення правил. Спробуємо розібратися з цим усім. Про це детальніше розповість ternopil-future.

Як повідомляє видання thepage, українці звикли до змін правил дорожнього руху. За останні роки їх було не менше 9. Але це були дрібні зміни. Точкові. Там знак, там зміни до правил, читання так, а не по-іншому. Але цьогорічні зміни більш масштабні.

Правила

В цьому році відбулися зміни в знаках, розмітці, швидкості і навіть з’явився новий вид доріг – територіальні. Чому з’явилися нові правила? Мінінфраструктури та Кабмін намагається робити все можливе для мінімізації аварійності, захисту доріг від руйнування, наближення українського законодавства до європейського. Правда, робить це по-своєму. Не спілкуючись з українцями, громадськими активістами, експертами, які не працюють в уряді. А таке обговорення допомогло б уникнути гострих кутів, які точно є в усьому новому, а, отже, зберегти чиєсь життя, власність.

Зокрема, В. Караваєв, заступник голови координаційної ради Загальнонаціонального форуму безпеки дорожнього руху, зазначає, що нові правила подані дуже слабо. Перш за все, експерт критикує порівняльну таблицю до проекту постанови (тобто складно зрозуміти і порівняти нові й старі правила). Є проблеми також зі змістом та наповненням правил. А тому це проблема, адже там кожен знак, крапка, цифра це чиєсь життя.

Загалом зміни будуть стосуватися розмітки. З’явиться розмітка для діагональних пішохідних переходів, про наближення до кільця, для паркування.

Будуть нові знаки, які показуватимуть водіям, що ви наближається до місць концентрації ДТП, закінчується доріжка для велосипедистів, доріжка для пішоходів та велосипедистів спільна, доріжка для автомобілів і велосипедистів спільна, платні дороги, зарядні станції та багато іншого.

Дороги, розмітка і Тернопіль

Взагалі в наступному році планується, що всі дороги будуть і далі ремонтувати. І цей ремонт буде лише капітальним. Тобто, жодних часткових. А, отже, всі дороги матимуть нову розмітку і знаки, які водіям варто знати. А проблеми з цим є вже. Так в Тернополі влітку поремонтували Збаразьке перехрестя. І за останніх 3 місяці там вже сталось 7 аварій! Водії в соціальних мережах обурюються і говорять, що всьому винна розмітка та інші водії, які її не розуміють. Також радять поставити там світлофор для пішоходів. Зокрема, між заправкою та будинками на Протасевича.

Отже, нові правила – нові проблеми. Але їх все ж слід почитати, щоб не було аварій і не ризикувати, коли сідаєш за кермо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.