Понеділок, 17 Червня, 2024

На тернопільських дорогах стане безпечніше?

Декілька днів назад Тернопіль сколихнула дорожньо-транспортна пригода, що сталася в Озерній. Тоді отримала серйозну травму молода жінка, яка вирішила скористатись послугами незнайомого перевізника через один відомий сервіс посередництва. Трагедія сталася і нічого змінити вже не можна, але слід в майбутньому планувати своє життя так, щоб цього не сталося. А тому важливе значення в цьому ключі має безпека на дорогах. А тому спробуємо дізнатися, що здійснено в місті в найближчі дні для того, щоб пішоходи, пасажири та водії почувалися більш безпечно. Далі на ternopil-future.

  1. Завдяки теплій погоді (бабине літо все ж) працівники підрядних організацій міста мають змогу працювати над облаштуванням транспортної розв’язки кільцевого типу, яка буде знаходитися на перехресті вулиць Будного та Лучаківського. Повідомляє poglyad.te.ua.
  2. Що важливо також планують облаштувати тротуари на таких вулицях, як Об’їзна, Протасевича та Степана Будного
  3. Також на проїжджій частині вул. Об’їзної планується побудувати острівки безпеки, які мають ціль допомогти пішоходам переходити дорогу. А для чистоти повітря тут же облаштовують зелені зони. В планах обмежити нові тротуари бордюрами та облаштувати вуличне освітлення в районі знаходження Микулинецького та Бережанського мостів.
  4. Наступне. Продовжуються роботи на шляхопроводі біля «Білого замку» та через річку Серет. Саме тут вже покладено готовий шар асфальтобетону. Далі в планах цього тижня покласти і верхній шар дорожнього покриття. Тут же облаштовують бордюри.
  5. Паралельно завершується робочий процес по влаштуванню нижнього шару асфальтобетону на трасі М-09. А це від Бережанського мосту до примикання з Львівською трасою. Працівники готуються до покладення верхнього шару покриття. Далі в планах благоустрій узбіччя. А це знову ж таки зелені зони.
  6. Безпека на дорогах, особливо таких як зараз, а саме поремонтованих, без ям та горбів, неможлива без наявності контролю за водіями. А тому в місті запрацюють 4 камери автоматичної фіксації (КАФ) перевищення швидкості. Записуйте адреси їх розміщення: п-т. Злуки, біля кінотеатру Довженка, одна буде дивитися в напрямку 6-го магазину, а інша в протилежну сторону; на перехресті вулиці Протасевича та Лесі Українки, навпроти шиномонтажу, (буде дивитися на Збаразьке кільце); І четверта на вулиці Будного, поряд з ЖК «Набережний квартал».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.