П’ятниця, 24 Травня, 2024

У містечках Тернопільщини з’явився шанс на будівництво об’їзних

Через Бережани і Теребовлю Тернопільської області пролягають міжнародні траси М-12 та М-19. У зв’язку з цим місцеві мешканці щодня стикаються з забрудненням повітря, перманентною загрозою для пішоходів, завантажені вулиці активним потоком транспорту. Для жителів цих громад – це реальність. Далі на ternopil-future.

Що думають місцеві?

Анатолій Фурко ствердив виданню «Терен», що відвідує маму в село Лошнів і неможливо проїхати через Теребовлю. Вважає, що об’їзну обов’язково треба будувати, бо це не вихід. 

Мешканець Бережан Володимир зазначив, що усі фури їдуть через місто, а тут ходять діти і старші люди. Тож треба абсолютно точно будувати об’їзну.

Створення об’їзних доріг дійсно може закрити питання історичних містечок. Тож з ініціативи фракції «За майбутнє» на сесії Тернопільської обласної ради народні обранці вирішили звернутися до Державного агентства автомобільних доріг і Кабінету Міністрів України.

Уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській обласній раді Олег Боберський підкреслив, що в цих населених пунктах рух стає складнішим, а ще руйнуються вулиці. І звичайно, це заважає швидкості пересування і логістиці, тож вони звернулися до Кабміну, щоб у важливі проекти додали будівництво об’їзних Бережан і Теребовлі, котрі держава повинна виконати наступних 2 роки.

З якого часу існує така проблема?

Відомо, що питання створення об’їзної за Бережанами тягнеться ще з 2008 року. Від того часу збудували  малу частину дороги, хоча так і не закінчили діяльність через брак коштів. Зараз Бережани завантажені великою кількістю транзитного транспорту, який рухається центром міста. Жителі попросили депутата Тернопільської обласної ради Ярослава Дрюченка сприяти у створенні дороги.

Він, у свою чергу, подякував своїй фракції, що підтримали ідею будівництва об’їзної дороги навколо міста Бережани. Він зазначив, що із цією проблемою зверталося чимало людей  і він порушував цю проблему на фракції. Через те його і винесли на сесії, а депутати абсолютно його підтримали. 

Тому народні обранці попросили додати до списку пріоритетного фінансування ініціативи стосовно будівництва об’їзних доріг Бережан і Теребовлі на 2022-2024 рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.