Вівторок, 25 Червня, 2024

У Тернополі стартує масштабна реконструкція вулиці Білецької

Вулиця Білецька в Тернополі одна з найдавніших. Вона тягнеться вздовж ставу і з’єднує центральну частину міста і фактично село Біла. Саме завдяки своєму напряму вона й отримала назву. А, отже, є важливою, як для тернополян, так і для мешканців села, які відвідують Тернопіль. Зважаючи на те, що набережна ставу є одним з найкрасивіших місць нашого міста, то й вулиця, яка розташована паралельно їй, теж мала б бути не гіршою. Але в останній роки ремонти там не проводилися, ряд будинків потребують знесення чи реконструкції, а тому зовнішній вигляд вулиці не найкращий. Це стосується окремих частин вулиці в районі пивного заводу та біля податкової адміністрації. А тому тепер її будуть ремонтувати. Детальніше про це розповість ternopil-future.

Як повідомляє Тернопільська міська рада, на ремонт вулиці виділено 30 млн. грн.

Заплановано поремонтувати 900 метрів дороги від вулиці Крушельницької до Білецької, 36. Кошти будуть виділені з державного бюджету. Заплановано замінити водогін, мережі зв’язку, обладнати дощову каналізацію, а також поремонтувати наземні та підземні комунікації. А ще розширити дорогу, облаштувати екостоянку, відремонтувати з’їзди на цю вулицю з інших та оновити тротуар на перетині Білецької та Наливайка.

Заплановано очистити вулицю від частини дерев або, як називають, здійснити санітарну очистку. Справді, на вулиці потрібно частину дерев обрізати або забрати, вони давно втратили декоративну цінність і створюють звичайні чагарники, стали місцем для збору сміття і давно потребують заміни.

Отже, місто активно оновлюється. Стає цікавішим, чистішим і безпечнішим. А тому в ньому стає комфортніше жити та працювати. А які ще вулиці міста потребують ремонту? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.