Середа, 22 Травня, 2024

В Тернополі поремонтували сходи в парк Топільче

Тернопіль – місто контрастів. За крутою і усіма визнаною, як найкраще місце для прогулянок, набережною, є місця, куди краще не заходити. Адже це не зручно. Не гарно. А інколи й небезпечно. Це, наприклад, старі споруди (вул. Пушкіна, Березова), будівлі, приватні чи багатоквартирні житлові будинки (Татарська, Богдана Хмельницького), дороги та вулиці, зелені зони з гаражами чи будівництвом (Новий світ, парк Топільче, імені Тараса Шевченка, Національного відродження). Але з кожним роком їх стає все менше і менше. Місто стає багатшим і вкладає кошти платників податків в розвиток інфраструктури –  ремонт старої і будівництво нової. Про це детальніше розповість ternopil-future.

Як повідомляє ТМР, в місті щороку ремонтуються важливі об’єкти. А це двори, дороги, тротуари, спортивні майданчики, парки, сквери, сходи та багато іншого.

Про сходи в парку Національного Відродження

За останні роки було оновлено чимало сходів в міських парках. Так зокрема, в червні минулого року розпочався і в серпні завершився ремонт сходів в Парку Національного Відродження. Сходи знаходяться поряд з проспектом Степана Бандери і відомим в місті літаком. Крім сходів, площею 500 м2, облаштували пандус, оновили освітлення, влаштували підпірні бетонні стіни, перила з подвійною висотою для дорослих і для дітей. Також оновлено доріжку від фонтану до просп. Злуки (там з’явились нові лавки, ліхтарі, нові доріжки та МАФи). Також поремонтувати головні сходи міста в парку Шевченка.

Ремонт сходів в парку Топільче

Ремонту дочекалися сходи в парку Топільче. Розпочалися вони в минулі роки. Зокрема, було поремонтовано в 2-х місцях сходи, які ведуть від вулиці Миру до парку. В одному місці влаштовано пандус для велосипедистів та дитячих візочків, поставлено ліхтарі. А тому тепер там зручно бігати, їздити, ходити і загалом відпочивати в парку. Також в минулому році було поремонтовано старий пішохідний підвісний міст, який давно виглядав небезпечним. Було замінено усі металеві конструкції та дерев’яне покриття.

В цьому році руки дійшли і до сходів, що ведуть від вулиці Дружби до парку. Їх потрібно було замінити для уникнення травматизму. Ремонт розпочався у вересні, було демонтовано старі і, нарешті, на початку листопада міська влада змогла заявити про те, що встановлено нові сходи. Там тепер є перила. Планується влаштування освітлення. За період ремонту користуватися сходами було заборонено. Доводилося обходити місце ремонту.

Отже, місто активно оновлюється. На житлово-експлуатаційну сферу виділено значні кошти. Значно більші, ніж на спорт чи культуру. І тому ми тут бачимо перші успіхи. Бачать їх також туристи, яких влітку і восени чимало в місті. В той же час залишаються об’єкти, які не просто незручні для використання, а несуть серйозну загрозу мешканцям міста. Зокрема, мова про сходи, що ведуть з Циганки на Новий світ. Ними щодня користуються сотні людей. Під час проведення різноманітних бігових чи велозмагань по них біжать і виносять свої велосипеди спортсмени міста чи інших міст. Міська влада неодноразово декларувала бажання їх замінити. Але віз і досі там. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.