Середа, 18 Травня, 2022

Нові потяги через Тернопільщину і обмеження від Укрзалізниці

Любите подорожувати потягами Укрзалізниці? Це спокійніше, легше, часто безпечніше. В цьому та наступному році тернополяни матимуть таких можливостей більше, адже компанія запускає нові потяги через Тернопільщину. Про це детальніше розповість ternopil-future.com.ua.

Нові потяги

Як повідомляє видання ternopoliany, першою ластівкою чи то потягом, який тепер курсуватиме по області стане поїзд 57/58 Київ – Ясіня. Він відправлятиметься з Києва в 20.21 і прибуватиме на станцію Ясіня (Івано-Франківська область) в 13.20 наступного дня. Назад він їхатиме в 14.47 з Карпат і прибуватиме в Київ о 9.15. Під час руху потяг буде зупинятися на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль і що важливо в таких невеликих районних центрах, як Чортків, Заліщики, які до цього часу мали обмежену можливість подорожувати до столиці потягом. Що добре, так це те, що поїзд прибуватиме в ці районні центри та Київ, вранці, а не вночі. Що зручно.

Також в 2022 році передбачено 19 нових пар потягів по Україні. Почнуть вони ходити з 12 грудня. Для нас, тернополян, важливим є потяг, №67/68 Маріуполь – Львів, який сполучає Тернопіль з містами Сходу України і маршрут якого пролягатиме через Умань (станція Христинівка). Також буде потяг Львів – Бахмут, який дозволить їздити з Львова на Чернігівщину через Луцьк. Потяг Маріуполь – Ворохта сполучить Тернопіль з Сходом та Карпатами. Так, останній потяг буде найдовшим в країні. Його довжина 1756 км. Завдяки йому мешканці Сходу України матимуть можливість подорожувати Карпати і міста західні Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта, Ясіня та Рахів.

Правила безпеки та пересування

Всі знають, адже слідкують за новинами, що Covid-19 продовжує наступати. Кількість хворих збільшується, окремі області переходять в жовту і навіть червоні зони. Так, Тернопіль тепер в жовтій. Також стане складніше пересуватися Україною, а саме пересікати географічні межі областей, тим хто не вакцинований або немає негативного тесту. Це нововведення запрацює з 21 жовтня. І вони поширюються на далекі міжобласні пасажирські сполучення. А отже всі пасажири, які братимуть квитки на після 21 жовтня повинні врахувати ці правила. Як це працюватиме? Провідник буде перевіряти наявність квитка, паспорту, а також вказаних ковідних документів. Це можна робити як в електронному так і паперовому вигляді. Якщо станція посадки в жовтій зоні, то достатньо і однієї дози, якщо в червоній, то обов’язково 2 дози. Також можна використовувати документ про негативний ПРЛ-тест. Важливо, щоб він був зроблений не пізніше 3 діб до дати посадки в потяг. Укрзалізниця працює над тим, щоб зробити на вокзалах лабораторії для тестування за бюджетними цінами. Також зверніть увагу, що всі потяги продовжують їздити в звичному форматі. А отже тут слід дотримуватися масочного режиму.

Отже, подорожувати стає зручніше, подорожувати стає легше, подорожувати стане безпечніше, адже всі, хто не мають бажання вакцинуватися будуть змушені їздити автотранспортом. 

Latest Posts