Вівторок, 25 Червня, 2024

Нові потяги через Тернопільщину і обмеження від Укрзалізниці

Любите подорожувати потягами Укрзалізниці? Це спокійніше, легше, часто безпечніше. В цьому та наступному році тернополяни матимуть таких можливостей більше, адже компанія запускає нові потяги через Тернопільщину. Про це детальніше розповість ternopil-future.com.ua.

Нові потяги

Як повідомляє видання ternopoliany, першою ластівкою чи то потягом, який тепер курсуватиме по області стане поїзд 57/58 Київ – Ясіня. Він відправлятиметься з Києва в 20.21 і прибуватиме на станцію Ясіня (Івано-Франківська область) в 13.20 наступного дня. Назад він їхатиме в 14.47 з Карпат і прибуватиме в Київ о 9.15. Під час руху потяг буде зупинятися на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль і що важливо в таких невеликих районних центрах, як Чортків, Заліщики, які до цього часу мали обмежену можливість подорожувати до столиці потягом. Що добре, так це те, що поїзд прибуватиме в ці районні центри та Київ, вранці, а не вночі. Що зручно.

Також в 2022 році передбачено 19 нових пар потягів по Україні. Почнуть вони ходити з 12 грудня. Для нас, тернополян, важливим є потяг, №67/68 Маріуполь – Львів, який сполучає Тернопіль з містами Сходу України і маршрут якого пролягатиме через Умань (станція Христинівка). Також буде потяг Львів – Бахмут, який дозволить їздити з Львова на Чернігівщину через Луцьк. Потяг Маріуполь – Ворохта сполучить Тернопіль з Сходом та Карпатами. Так, останній потяг буде найдовшим в країні. Його довжина 1756 км. Завдяки йому мешканці Сходу України матимуть можливість подорожувати Карпати і міста західні Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта, Ясіня та Рахів.

Правила безпеки та пересування

Всі знають, адже слідкують за новинами, що Covid-19 продовжує наступати. Кількість хворих збільшується, окремі області переходять в жовту і навіть червоні зони. Так, Тернопіль тепер в жовтій. Також стане складніше пересуватися Україною, а саме пересікати географічні межі областей, тим хто не вакцинований або немає негативного тесту. Це нововведення запрацює з 21 жовтня. І вони поширюються на далекі міжобласні пасажирські сполучення. А отже всі пасажири, які братимуть квитки на після 21 жовтня повинні врахувати ці правила. Як це працюватиме? Провідник буде перевіряти наявність квитка, паспорту, а також вказаних ковідних документів. Це можна робити як в електронному так і паперовому вигляді. Якщо станція посадки в жовтій зоні, то достатньо і однієї дози, якщо в червоній, то обов’язково 2 дози. Також можна використовувати документ про негативний ПРЛ-тест. Важливо, щоб він був зроблений не пізніше 3 діб до дати посадки в потяг. Укрзалізниця працює над тим, щоб зробити на вокзалах лабораторії для тестування за бюджетними цінами. Також зверніть увагу, що всі потяги продовжують їздити в звичному форматі. А отже тут слід дотримуватися масочного режиму.

Отже, подорожувати стає зручніше, подорожувати стає легше, подорожувати стане безпечніше, адже всі, хто не мають бажання вакцинуватися будуть змушені їздити автотранспортом. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.