Понеділок, 17 Червня, 2024

Нові зміни у дорожньому трафіку Тернополя

Модернізація інженерно-транспортної інфраструктури міста – головна мета нового проєкту від Тернопільської міської ради. Перспективу розробили у ТОВ «НТ Дорбудпроект» і презентували 16 жовтня у Тернополі. Далі на ternopil-future.

До плану змін фахівці включили 68 об’єктів, які потребують покращення.

«Зважаючи на зростання кількості приватного транспорту на дорогах Тернополя, ускладнення руху громадського транспорту та застарілу забудову вулиць, яка не пристосована до сучасного трафіку, необхідно змінювати та по-новому моделювати перехрестя і вулиці, а також використовувати нові технології в сфері паркування», – коментує Сергій Надал, міський голова Тернополя.

При розробленні карти-схеми враховували час затримки водіїв, період ранкових і вечірніх заторів, завантаженість розв’язок транспорту та світлофори.

Юрій Терешко, заступник директора ТОВ «НТ Дорбудпроект» повідомляє, що цей проєкт зробить життя пішоходів, велосипедистів і транспортних засобів безпечнішим. Також обіцяють зменшення заторів.

Спочатку планують звільнити правоповоротну смугу руху від паркування, запустити туди лише громадський транспорт. Натомість паркування дозволятиметься поміж деревами.

Транспортна розв’язка вул. 15 Квітня – вул. Р. Купчинського – проспект Злуки є однією з найбільш завантажених у Тернополі. Там мають намір облаштувати праві та ліві смуги руху, а також острівці безпеки на пішохідних переходах. За даними Тернопільської міської ради у листопаді 2019 року за добу на цій транспортній розв’язці інтенсивність руху за 24 години складала 25 тис. автівок. Під час карантину кількість транспорту зросла на 40%. Особливу увагу звертають і на вул. Руську, де також є проблеми із заторами.

Фахівці підкреслюють, що на результат проєкту варто зачекати. Сергій Надал акцентує увагу на тому, що зміни триватимуть декілька років. Оскільки працівники ЖКГ з цього проєкту мають розрахувати усі деталі для виконання робіт.Проєкт поки що не затверджений. Саме тому кожен може запропонувати власні ідеї на сайті Тернопільської міської ради. У держустанові переконують, що розглянуть усі запити. Google-форму можна заповнити до 1 листопада 2020 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.