Понеділок, 17 Червня, 2024

Оновлення на Збаразькому кільці: тестують роботу ліфтів

Не так давно на пішохідному переході біля Збаразького кільця встановили ліфти. Працівники розпочали їх запуск, щоб перевірити якість конструкцій. Далі на ternopil-future.

Збаразьке кільце розташоване поблизу вул. 15 Квітня. Саме в цьому місці проводять описані роботи. Велосипедисти, люди з маленькими дітьми чи особливими потребами відчуватимуть себе комфортно після завершення плану.

Тернопільська міська рада підписала угоду щодо інвестицій з будівельною компанією «Креатор-Буд». Остання і відповідає за надземний пішохідний перехід. У планах ще є встановлення LED-освітлення.

Станом на 22 жовтня 2020 р. монтували підйоми, поставили ліфтові кабіни. Також провели роботи з монтажу перил, встановили огорожі та інші механізми для сходів. Далі планують виконати обшивку шахт для ліфтів і підключити електромережі. Усе заради того, щоб покращити роботу по благоустрою території.

Відповідальні за новий надземний пішохідний перехід у Тернополі впевнені, що жителям міста це стане корисним. Люди зможуть почувати себе у безпеці, коли будуть переходити дорогу. Тим більше, на Збаразькому кільці постійно відбувається рух транспорту, їздять вантажівки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.