Неділя, 14 Липня, 2024

В Тернополі хочуть перевозити у маршрутках більше людей

Тернопільські депутати звернулися до уряду з пропозицією дозволити в громадському транспорті перевозити більшу кількість пасажирів, ніж сидячі місця. Відповідне рішення прийняли на сесії Тернопільської міської ради. Повідомляє «Ternopil-future».

Через обмеження пов’язані з епідемією коронавірусу, в Тернополі перевозять пасажирів лише відповідно до кількості місць в транспорті. Через це зранку людям доводиться тривалий час чекати на маршрутку, оскільки не вистачає місця для всіх.

Вирішувати цю проблему взялися тернопільські депутати. Вони підготували звернення до Кабінету Міністрів, в якому просять збільшити кількість людей, які можуть їхати в громадському транспорті.

За словами Сергія Надала, ті обмеження, які діють зараз, є досить некомфортними для жителів Тернополя. Адже виникає проблема як дістатися на роботу, на навчання та повернутися назад додому.

Наразі в обласному центрі спостерігається спад захворюваності на коронавірус. Тому, в тернопільській міській раді вважають, що можна дозволити перевозити в транспорті пасажирів не лише на сидячих, а й на стоячих місцях.

Сергій Надал сподівається, що в уряді прислухаються до їхніх пропозицій. Також мер Тернополя вважає за доцільне надати органам місцевого самоврядування право самостійно вирішувати питання про обмежувальні заходи залежно від ситуації з COVID-2019.

Варто додати, що в Україні після завершення локдауну і вся країна перейшла до помаранчевої зони карантину, що була запроваджена раніше. Зокрема, знову заборонені масові заходи кількістю більше, ніж 20 людей. Кінотеатрам та іншим закладам культури дозволяється заповнювати зали не більше як на 50 відсотків. Закладам громадського харчування не дозволяється працювати з 23.00 вечора до 7.00 ранку. Щоправда, обмеження не стосуються закладів, які здійснюють адресну доставку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.