Вівторок, 18 Червня, 2024

В Тернополі з’явиться майданчик для воркауту

В Тернополі незабаром втілиться в життя ще один проект, який отримав перемогу в Громадському бюджеті. Про це розповіли в Тернопільській міській раді. Повідомляє «Ternopil-future».

На вулиці Київській розпочали встановлення спортивного майданчику під відкритим небом, на якому знаходитимуться тренажери для занять воркаутом.

За словами авторів проєкту, новий майданчик буде чудовим місцем для жителів мікрорайону, щоб активно займатися спортом. Він стане хорошою заміною традиційним спортивним та фітнес-залам.

Зокрема, на майданчику розмістять гантелі, тренажери для виконання станової тяги і присідань, а також такої вправи як «метелик» та верхніх і нижніх блоків.

Варто додати, що Громадський бюджет дав можливість облаштувати спортивні майданчики ще на 18 об’єктах.

Одним з найяскравіших представників воркауту в Тернополі є Іван Твердун. Чоловік вже декілька років проживає у Польщі, де навчає місцевих хлопців азам спортивного мистецтва.

Іван Твердун давно захоплювався вуличним воркаутом. Після переїзду в Польщу йому вдалося втілити закордоном свою ідею з організації групових занять цим видом спорту.

Тернополянин розповів, що він спочатку написав свій проєкт. Його підтримала Унія міста Kepno, яка й виділила кошти. За задумом Іван Твердун тричі на тиждень проводить групові заняття для того, щоб заохотити людей займатися Street Workout.

Тернополянин заощадив кошти і зумів придбати турнікову конструкцію на місцевому заводі. Варто додати, що ескізи майбутніх турніків накреслив батько Івана Твердуна.

Тепер група прихильників воркауту під керівництвом тернополянина є досить популярною в Польщі. Спортсменів часто запрошують виступити на різноманітних святах, ярмарках чи на благодійних концертах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.