Середа, 22 Травня, 2024

Коли актуальним є маленький холодильник

Окрім класичних двокамерних моделей, у продажу представлені міні-холодильники висотою до 100 см. У таких пристроях зазвичай є тільки холодильний відсік, а морозильний повністю відсутній або представлений невеликою поличкою у загальному корисному просторі. Місткість подібних моделей невелика, зате розміри мінімальні. Про те, чим відрізняються такі пристрої та у яких випадках вони актуальні, розповідаємо у статті.

Особливості міні-холодильників

Під поняттям “маленький холодильник” зазвичай маються на увазі однокамерні моделі, висота яких коливається від 50-60 до 100-120 см, а ширина рідко перевищує півметра. Усередині такі моделі влаштовані за стандартним принципом: кілька основних полиць, бічні відділення для пляшок та дрібних покупок. Також усередині пристрою може бути герметичний відсік, в якому підтримується температура нижче нуля. У такому разі перед покупцем функціональний маленький холодильник з можливістю заморожування продуктів. Маленькі холодильники коштують у середньому на 20–30% менше двохсекційних повнорозмірних моделей. При цьому технічні можливості можуть бути такими ж: наприклад, режим «Відпустка», перевішування дверцят, технологія сухого заморожування.

Коли використовуються міні-холодильники

Пристрої незамінні у таких випадках:

  1. Для малогабаритних приміщень. Якщо на кухні і без того нема де розвернутися (наприклад, у смарт-квартирі), маленький холодильник можна стати справжнім порятунком.
  2. Для однієї людини чи молодої сімейної пари. Холостякам немає сенсу переплачувати за повнорозмірну техніку, в якій лежатиме пара-трійка продуктів на постійній основі.
  3. Для готельного бізнесу. 80% міні-холодильників купують власники готелів та мотелів, які оснащують такими пристроями номер кожного постояльця.
  4. Для ресторанів. Маленькі холодильники люблять бармени, які зберігають там добавки для коктейлів та легкі закуски, а також охолоджують напої до необхідної температури.
  5. Для квартиронаймачів. Якщо людина часто і багато подорожує і довго не затримується на одному місці, їй зручніше придбати власний невеликий холодильник, ніж щоразу шукати житло з побутовою технікою.
  6. Для дачних будівель. Якщо вилазки за місто здійснюються лише влітку або на вихідні, а продуктів із собою завжди небагато, немає сенсу купувати додому дорогі двокамерні холодильники.
  7. Для трейлерів. Власники «будинків на колесах» знають, наскільки важлива економія простору, тому намагаються облаштувати пересувне житло компактною та недорогою технікою.
  8. Для далекобійників. Досвідчені водії, які їздять на далекі відстані та часто опиняються далеко від цивілізації, обов’язково мають у кузові власний невеликий холодильник із продуктовими запасами.

Маленький холодильник – корисна та зручна побутова техніка для багатьох життєвих ситуацій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.