Окрім класичних двокамерних моделей, у продажу представлені міні-холодильники висотою до 100 см. У таких пристроях зазвичай є тільки холодильний відсік, а морозильний повністю відсутній або представлений невеликою поличкою у загальному корисному просторі. Місткість подібних моделей невелика, зате розміри мінімальні. Про те, чим відрізняються такі пристрої та у яких випадках вони актуальні, розповідаємо у статті.
Особливості міні-холодильників
Під поняттям “маленький холодильник” зазвичай маються на увазі однокамерні моделі, висота яких коливається від 50-60 до 100-120 см, а ширина рідко перевищує півметра. Усередині такі моделі влаштовані за стандартним принципом: кілька основних полиць, бічні відділення для пляшок та дрібних покупок. Також усередині пристрою може бути герметичний відсік, в якому підтримується температура нижче нуля. У такому разі перед покупцем функціональний маленький холодильник з можливістю заморожування продуктів. Маленькі холодильники коштують у середньому на 20–30% менше двохсекційних повнорозмірних моделей. При цьому технічні можливості можуть бути такими ж: наприклад, режим «Відпустка», перевішування дверцят, технологія сухого заморожування.
Коли використовуються міні-холодильники
Пристрої незамінні у таких випадках:
- Для малогабаритних приміщень. Якщо на кухні і без того нема де розвернутися (наприклад, у смарт-квартирі), маленький холодильник можна стати справжнім порятунком.
- Для однієї людини чи молодої сімейної пари. Холостякам немає сенсу переплачувати за повнорозмірну техніку, в якій лежатиме пара-трійка продуктів на постійній основі.
- Для готельного бізнесу. 80% міні-холодильників купують власники готелів та мотелів, які оснащують такими пристроями номер кожного постояльця.
- Для ресторанів. Маленькі холодильники люблять бармени, які зберігають там добавки для коктейлів та легкі закуски, а також охолоджують напої до необхідної температури.
- Для квартиронаймачів. Якщо людина часто і багато подорожує і довго не затримується на одному місці, їй зручніше придбати власний невеликий холодильник, ніж щоразу шукати житло з побутовою технікою.
- Для дачних будівель. Якщо вилазки за місто здійснюються лише влітку або на вихідні, а продуктів із собою завжди небагато, немає сенсу купувати додому дорогі двокамерні холодильники.
- Для трейлерів. Власники «будинків на колесах» знають, наскільки важлива економія простору, тому намагаються облаштувати пересувне житло компактною та недорогою технікою.
- Для далекобійників. Досвідчені водії, які їздять на далекі відстані та часто опиняються далеко від цивілізації, обов’язково мають у кузові власний невеликий холодильник із продуктовими запасами.
Маленький холодильник – корисна та зручна побутова техніка для багатьох життєвих ситуацій.