Понеділок, 17 Червня, 2024

Варто чи ні реорганізувати проїзд по вулиці Ломоносова?

Вулиці і дороги нашого міста були, є і мабуть що будуть причиною для розмов, дискусій, суперечок, петицій, маніпуляцій та інших дій зі сторони, як влади, так і громадських активістів і різних організацій чи політсил перед виборами. Чому так? Бо це місце, яким всі користуються і кожен бачить використання дороги по-своєму. А також її ремонту, реконструкції, реорганізації, обмеженню чи удосконаленню. А тому й виникають згадані вище суперечки чи петиції. Останні, створюють громадяни міста, яким не байдужа доля міста, які прагнуть його покращити, зробити доступнішим, комфортнішим. Про це детальніше розповість ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє видання Тернополяни, громадський активіст Віталій Кулина звернувся до Тернопільської міської ради та патрульної поліції міста з пропозицією посприяти у вирішенні питання з проїздом по вул. Ломоносова. Віталій, до речі, має досвід в просуванні таких ініціатив. Зокрема, у 2018 р. він створив електронну петицію про «Облаштування тротуару на вул. Тарнавського – пр. Злуки». А в 2019 р. іншу петицію, яка стосувалася заїзду з вул. Тарнавського до будинків Злуки, 33-37, Тарнавського, 2, 2а, Чалдаєва, 1. Міська влада звернула увагу на  петицію, але до реалізація справа не дійшла. Здається, що петиції просто існують, щоб такі активні громадяни могли просто випускати пару. Або ж, щоб потім вирішувати ці питання на свою користь і повідомляти тернополянам про це.

Проблема вулиці Ломоносова

Щодо вулиці Ломоносова, то Віталій пише на своїй Фб сторінці, що ця вулиця є незручною для проїзду автомобілями і проходу пішоходами. Уявіть собі вузьку двосмугову дорогу, вулицю, де з однієї сторони є частковий псевдотротуар з численними бордюрами, а з іншої його немає. У той же час вулиця активно використовується водіями для проїзду з Центру до проспекту Злуки, мікрорайонів Канада та Сонячний, адже тут не доводиться стояти в корках. Найскладнішою частиною вулиці є заїзд зі сторони вулиці Галицької та проспекту Злуки. Адже там є вузький проїзд, який обмежується однією смугою, бо збоку підпірні стінки приватних будинків, а ще й намагаються пройти пішоходи, для яких в цьому місці немає тротуару. А тому аварії чи небезпечні аварійні ситуації тут є частим явищем.

Пропозиція

Громадський активіст пропонує облаштувати від Ломоносова, 60 до Галицької, 54 односторонній проїзд з тротуаром. Автомобілі будуть їхати в сторону проспекту Злуки. А також облаштувати інший проїзд до Старого парку через вул. Галицьку, 47 і вулицю Над Яром, яка і виходить на Ломоносова. І загалом пропонується зробити ремонт цих вулиць, обладнати їх відповідними знаками і розміткою. Це дозволить безперешкодно рухатися водіям та пішоходам в сторону парку чи проспекту Злуки. Питання тепер до міської ради, а також мешканців навколишніх будинків, яким ця ініціатива може створити додатковий шум, пил та загалом небезпеку від транспорту.

А які ваші думки? Ходили чи їздили колись по вулиці Ломоносова? Було зручно чи не дуже?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.