Вівторок, 18 Червня, 2024

З якими проблемами на дорозі зіткнулися тернополяни ?

З першим снігом, ситуація на дорозі стає все небезпечнішою. Як для водіїв-початківців, так і для досвідчених автомобілістів, зимова пора створює певні труднощі. Дуже часто і зимові шини не можуть гарантувати безпеку. Далі на ternopil-future.com.ua.

Зокрема, тернополянка Оля розповіла «ІНТБ», що їхати зараз дуже важко, особливо під гору або з гори. Зупинитися в таких випадках – непросто. Інша місцева Тетяна, що потрібно вчасно змінювати резину, тому що через водіїв, у яких літні шини, часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди. 

Водійка Лілія вже не перший рік водить автомобіль, але перший сніг для неї – завжди несподіванка. Каже, що звикла до сухої дороги і тому те, що зараз відбувається, їй не до вподоби. Ділиться, що багато водіїв набирають високу швидкість і коли потрібно гальмувати, виникають проблеми. 

Що кажуть інструктори з водіння?

Інструктори з водіння стверджують, що потрібно бути дуже уважним за кермом і не панікувати. Важливо і  правильне гальмування, це одне з головних правил в зимову пору. І водночас– дуже потрібний навик, який необхідно практикувати. Наприклад, зазначається, що треба вивчити деякі речі: коли швидкість 80 кілометрів за годину влітку, тоді гальмівний шлях автомобіля– 27 метрів. Якщо ж в зимовий період – він стає в кілька разів більший – аж 130 метрів. Водій просто  не встигне загальмувати, якщо обере закоротку дистанцію.

Анатолій Дударчук поділився «ІНТБ», що коли ми їздимо в літню пору, то перед поворотом можемо загальмувати. Тоді як в зимовий період, якщо ми не розраховуємо швидкість і починаємо гальмувати перед поворотом, то ми не встигаємо це зробити.  І тоді ми опиняємося за межами дорожнього полотна. 

За словами Анатолія, не варто розганятися на повороті, бо машину може занести. Якщо ми не встигаємо загальмувати перед перешкодою, тоді краще вивернути кермо для об’їзду перешкоди, щоб машина себе витягнула.

Які є ще перешкоди для водіїв?

Фото – 20 хвилин

 Водій Василь поділився «ІНТБ», що коли місто неприбране, то найгірше їздити по спусках. І він теж зазнає про проблему гальмування. Для нього це найбільша проблема, коли слизько і засніжені дороги. І це становить труднощі для багатьох інших водіїв. Вони зізнаються, що переважно прибирають центральні вулиці та дороги між населеними пунктами. А на інших ділянках – сніг залишається, доки не розтопиться. 

Зазначається, що комунальники повинні відповідати за чисті дороги. Втім, кожен водій повинен брати відповідальність за свій автотранспорт. І слідкувати за погодними умовами. 

Анатолій Дударчук наголосив, що в сльоту авто заносить через різне зчеплення дорожнього покриття. Одне колесо чіпляється за асфальт, а інше прокрутилось. Тоді машину починає завертати. 

Також частіше у зимову пору забруднюється лобове скло. Тому в мороз треба змінити омивач скла на такий, щоб не замерзав, щоб не втрачати видимість при керуванні авто. Інструктори підкреслюють, що зимовий період є найкращим для того, щоб вчитися керувати автівкою, адже на вулиці – погані умови і ти пристосовуєшся до різних труднощів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.