Вівторок, 18 Червня, 2024

Через негоду окремі шляхи Тернопільщини стали непроїзними

Стихія продовжує вирувати на Тернопільщині. Снігові опади ускладнили рух транспорту на дорогах. Тому, рятувальники просять жителів без нагальної потреби не покидати домівки. Повідомляє «Ternopil-future».

Однак, найскладнішою ситуація залишається на дорогах Заліщицького, Чортківського та Гусятинського районів. В управлінні регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства області розповіли, що в усіх населених пунктах посилено працює снігорозчищувальна техніка. При цьому дороги почали очищати від снігу ще о четвертій годині ранку.

За словами керівника управління Олега Продана, окрім сильних снігових опадів, вночі бушував ще й сильний вітер, пориви якого досягали 15-20 метрів. Кожну годину сніговий покрив збільшувався на один сантиметр. Не покращуються погодні умови й протягом дня.

З четвертої години ранку техніка підрядних організацій знаходилася на шляхах області. Загалом в розчищенні автошляхів беруть участь 134 одиниці спецтехніки та задіяно 157 дорожніх працівників.

Очищення від снігу проводять і на місцевих автошляхах, де працює 68 одиниць техніки. Варто додати, що до ліквідації наслідків негоди залучили і понад дві сотні рятувальників. Тому, в управлінні регіонального розвитку не виключають введення обмеження руху на певних державних дорогах.

За прогнозами синоптиків, сильні снігові опади продовжать засипати Західну Україну до кінця цього тижня. До України завітав арктичний циклон, який приніс з собою не лише снігопади та хуртовини, але й суттєве зниження температури повітря – до 17-22 градусів морозу.

В Тернопільській області, як і в інших регіонах України, оголошено «червоний рівень» системи оповіщення. Місцева влада спільно з рятувальниками рекомендує не виїжджати без нагальної потреби на дорогу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.