Понеділок, 22 Липня, 2024

Через Заліщики запустили ще один потяг

Через Заліщики та Тернопіль додатково курсуватиме ще один потяг. Про це розповіли в прес-службі «Укрзалізниці». Повідомляє «Ternopil-future».

Зміни в русі поїздів пов’язані з утворенням провалля на коліях в Чернівецькій області. Зокрема, змінився рух потяга № 118, що курсує від Чернівців до Києва.

Щоб не наражати на небезпеку пасажирів, в Укрзалізниці вирішили тимчасово пустити залізничний транспорт в обхід Чернівців. Поїзд діставатиметься до кінцевої станції через Тернопільщину, а саме станції «Тернопіль» і «Заліщики».

В той самий час, якщо пасажири придбали квитки через станції, де тимчасово не курсуватиме потяг, їх можна здати в касу залізниці та повернути гроші.

Нагадаємо, неподалік станції Новоселиця в Чернівецькій області під залізничною колією утворилося карстове провалля. Земляний насип підмили ґрунтові води. Рятувальники взялися засипати провалля, однак декілька вантажівок гравію не призвели до покращення ситуації. Місцеві жителі змушені були діставатися додому автобусами та автомобілями. Коли знову пустять потяги через станцію Новоселиця наразі невідомо.

Через це потяги об’їжджатимуть станцію до того часу, поки в «Укрзалізниці» не розв’яжуть проблему.

Зміни в основному торкнулися потягу Чернігів-Чернівці, що відтепер об’їжджає станції Новоселиця, Кам’янець-Подільський, Ларга і Дунаївці. Жителі Чернівців зможуть дістатися до столиці потягом Чернівці-Київ, до якого додали додаткові вагони.

Натомість жителі Тернопільщини отримали ще одну можливість вирушити до Києва. Наразі в «Укрзалізниці» не повідомляють, коли зможуть відкрити станцію «Новоселиця». На місці провалля працюють спеціалісти з карстових процесів, які досліджують чи можливо пошкоджену ділянку залізниці використовувати надалі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.