Вівторок, 18 Червня, 2024

Чим закінчилася «весела поїздка» тернопільською маршруткою?

26 жовтня 2020 р. Олександра Соломон створила допис у соцмережі. Користувачку обурила ситуація у тернопільській маршрутці – за її словами, водій поводив себе непрофесійно. Що ж трапилось? Далі на ternopil-future.

Маршрутка номер 13

«Дуже весела» поїздка залишила у тернополянки Олександри неприємний післясмак. Водій розізлився, бо жінка літнього віку перепитала чи він зупиниться у потрібному місці. До того він це вже запитував, та пасажирка не почула. У дописі вказано, що з цього моменту розпочалася «феєрична» дія. Пані Олександра зробила зауваження водієві, поступилася за жінку літнього віку. У свою чергу, чоловік розізлився. В тексті вказано, що водій автобуса курив у салоні під час роботи, при цьому перебував без засобів індивідуального захисту. Також чоловік дозволив собі кричати на пасажирів, використовувати нецензурну лексику та ображати людей.

«Інші пасажири мовчки дивились. А жінка просто була шокована тим, що їй доведеться повертатись на свою зупинку пішки, бо він не зупинився та ще й накричав на неї. Вона просто продовжувала казати щось про те, що вона не могла стати раніше, бо впала б» , – прокоментувала активістка.

Пише, що подію не може залишити без розголосу, Олександра Соломон сфотографувала номер автобуса та водія збоку. У дописі підкреслила, що раніше ніколи не писала про схожі ситуації. Вона переконана, що водій поводив себе непрофесійно і навіть неврівноважено. Отже, він не може виконувати таку роботу надалі.

Вирішення ситуації

У дописі Олександра Соломон запитала в інших користувачів чи хтось може допомогти, куди звертатися, щоб порушник правил поніс відповідальність.

В коментарях люди радили інформувати Управління транспортних мереж і зв’язку. Дехто захистив поведінку водія. Один із коментаторів вказав, що часто і пасажирам не вистачає терпіння, поваги до водіїв. Пишуть, їхня професія виснажує нервову систему та схожі зриви можуть траплятися. Особу водія теж розпізнали. В кожного працівника автобуса в робочій кабіні можна взяти інформацію про нього, начальника, перевізника. Всі мобільні номери є у вільному доступі. Люди писали, що схожий вияв уваги на них діє.

Один із користувачів згадав подібний випадок, що трапився з ним у Тернополі. Під час руху повністю забитого людьми автобуса, водій розмовляв по телефону та агресивно реагував на зауваження. Написав, що зараз живе в іншій країні і не хвилюється щодо таких речей. Багато історій повідомили саме про сумнозвісну тернопільську маршрутку №13.

Олександра Соломон зателефонувала у Тернопільську міську раду. Надіслала туди фотодокази. Пізніше з нею зв’язалися працівники поліції та пообіцяли вирішити ситуацію. Виявилося, що справу передали до суду. Водієві загрожує адміністративна відповідальність за порушення правил.

Олександра Соломон переконана – сила соціальних мереж все таки існує: «Бо пост набрав популярності і через це поліція сама зацікавилась справою і самі знайшли водія».

Що ви можете порадити людям, які потрапили у схожу ситуацію?

«Не мовчати, старатись говорити про це, бо таким шляхом ми можемо щось змінити. Ну і наступного разу я звернусь відразу до поліції. Бо раніше не думала, що вони таким будуть займатися».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.