Понеділок, 22 Липня, 2024

На Тернопільщині проклали 10 кілометрів нової дороги

У середу, 13 жовтня на автошляху Т-20-16 Бучач – Товсте розпочали відновлення автошляху. Ця дорога перебувала в дуже поганому стані, була повністю знищена. Так відбувалося у зв’язку із тим, що основа дороги втратила несучу здатність забезпечити проїзд в рамках експлуатаційного утримання. Про це повідомили у Тернопільській облраді. Далі на ternopil-future.

Відомо, що у вересні стартував поточний ремонт дороги Бучач – Товсте. Підрядник йшов із двох сторін – від Товстого до Поділля та від Трибухівців до Язловця. Тепер на двох ділянках зміцнили основу та встановили вирівнювальний шар покриття. Також розпочалося стелення кінцевого шару зі ЩМА. Там, де встановили нове покриття, сумарна довжина ділянок,  сягає 10 кілометрів. Там, де ширина дорожнього покриття не відповідала нормативам, його розширили. 

 Зазначається, що об’єкт є перехідним, між Поділлям та Язловцем ремонт дороги Т-20-1 продовжать на усій протяжності у 2022 році . Також у межах населених пунктів встановлять пішохідні доріжки і зовнішнє освітлення. Планується ремонт штучних споруд у складі дороги , облаштування нових автопавільйонів, дорожніх знаків, бар’єрного огородження. На завершальний шар покриття нанесуть розмітку.

 Ремонти тривають у рамках Великого будівництва президента України Володимира Зеленського. У цілому в області цього року мають відремонтувати більше 230 кілометрів доріг державного значення та 19 штучних споруд, серед яких шляхопроводи і мости.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.