Вівторок, 18 Червня, 2024

На Тернопільщині збудують стадіон за 20 мільйонів гривень

Містечко Борщів в Тернопільській області отримає сучасний стадіон, на реконструкцію якого виділили чималу суму. Про це розповіли в прес-службі Борщівської міської ради. Повідомляє «Ternopil-future».

Міський стадіон знаходиться на вулиці Павла Чубинського. Його реконструкція обійдеться місту у 20 мільйонів гривень.

В міській раді зазначили, що ремонтні роботи мають завершитися до кінця 2023 року. Зокрема, реконструкція охоплюватиме такі роботи як: облаштування бігової доріжки, системи поливу стадіону, бігової доріжки та огорожі навколо стадіону.

Також на стадіоні встановлять тенісний корт, баскетбольний і волейбольний майданчики. Підрядники проведуть благоустрій і освітлення прилеглої території. Наразі проведено тендер та визначено переможця, який втілюватиме проєкт в життя.

Раніше в Борщівській громаді заявляли про намір збудувати теплову електростанцію. За ініціативи міської ради створено товариство «Борщівська теплова електростанція».

Електростанція працюватиме шляхом перероблення побутових відходів громади, які  вона перетворюватиме на електричну та теплову енергії. Проєкт дасть змогу створити близько півсотні нових робочих місць.

Електростанція частково фінансуватиметься з бюджету громади та з отриманих прибутків. Окрім цього забезпечить розвиток району. 

Жителям вулиці Вовківська, де планують встановити ТЕС, запропонували вибрати двох представників, які б разом з делегацією відвідали подібне підприємство в Німеччині й подивилися як це працює та чи можна буде реалізувати ідею в рідному місті.

Варто додати, що до створення товариства «Борщівська теплова електростанція» долучилися німецькі інвестори, які надали вклад до статуту в розмірі 126 мільйонів гривень. Наразі проєкт ще не втілили в життя, він залишається на стадії розробки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.