Вівторок, 18 Червня, 2024

Тернополянам дозволили розраховуватися “ковідною” тисячею за комунальні послуги

В Офісі Президента вирішили розширити державну програму «ЄПідтримка» щодо можливості витрачати тисячу гривень на інші цілі, окрім сфери розваг та купівлі ліків. Повідомляє ternopil-future.com.ua.

Літні тернополяни, які пройшли повний курс вакцинації, незабаром зможуть витратити отриману тисячу гривень на оплату комунальних послуг.

За словами Володимира Зеленського, пенсіонерам дозволили купувати ліки з коштів від вакцинації. Однак, протягом місяця можливості програми «ЄПідтримка» значно розширять і тернополяни, яким виповнилося 60 років, зможуть розрахуватися за спожиті житлово-комунальні послуги.

В планах уряду дозволити поширення програми й на жителів Тернопільщини, яким виповнилося від 14 до 18 років. Підлітки після отримання двох доз вакцини отримають тисячу гривень на картку «ЄПідтримки».                                                                                                                               

Окрім традиційних походів в кіно, театри та музеї юні жителі Тернопільщини зможуть використати гроші у сфері освіти, наприклад на освітні послуги чи курси.                 

Варто додати, нещодавно в Україні запровадили виплати й після отримання бустерної дози вакцинації. Так, на рахунки тернополян в програмі «ЄПідтримка» додатково надійдуть 500 гривень за введення бустерної дози вакцини. Їх можна буде витратити на ті ж самі послуги, що й попередню тисячу гривень.

Загалом протягом всього періоду дії програми нею скористалися понад 7 мільйонів громадян Украъни. Найбільше грошей українці витратили на книжкові магазини, далі за популярністю йдуть: кінотеатри, театри, концерти, залізничні та авіаперевезення, спорт.

Програма працюватиме до 18 грудня 2022 року, тому радимо тернополянам, які ще не оформили допомогу, встигнути скористатися нею. Окрім цього з 10 січня банки почали видавати пластикові картки для використання в рамках програми «ЄПідтримка».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.