Понеділок, 17 Червня, 2024

У файному місті замінюють мережі водопроводу

Для того, щоб поліпшити стан водопровідних мереж і попередити аварійні випадки, у місті відбуваються ремонтні роботи, які стосуються заміни водопроводу. Про це йдеться на сайті міської ради. Далі на ternopil-future.

Про що йдеться?

На днях працівники комунального підприємства «Тернопільводоканал» закінчили облаштування більше 300 метрів  водопровідних мереж з перестановкою запірної арматури на проспекті Злуки.

У «Тернопіль водоканал» розповіли, що завдяки заміні водопроводу водозабезпечення у цьому районі Тернополя стане набагато кращим. Якщо ж трапиться аварійний випадок, то новітня запірна арматура дасть змогу зупинити водопостачання локально на період ремонту. Вони зазначають, що труби з металу, прокладені ще на початку 70-х років минулого століття, уже давно відпрацювали. Тепер новий водопровід гратиме роль чохлів для оновлених поліетиленових.

Зазначимо, що станом на теперішній момент, комунальники «Тернопільводоканал» вже замінили елементи водопроводу на Руській та на Об’їзній. Щодо останнього, то йдеться про водопровід у мікрорайоні «Дружба». У планах комунального підприємства – зробити реставрацію роботи і  на вулицях Гайовій і 15 Квітня.

Відомо, що ремонтні роботи водопровідних мереж у місті реалізуються завдяки коштам Інвестиційної програми.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.