Вівторок, 25 Червня, 2024

У Тернополі масово евакуйовують автомобілі

Тривала та неоголошена війна між водіями та пішоходами на вулицях Тернополя отримала новий виток, адже пішоходам на допомогу прийшли інспектори з паркування, які звертають увагу на неправильно припарковані автомобілі (можуть бути припарковані на тротуарах) і відповідно виписують штрафи або ж приймають рішення забрати авто на арештмайданчик. І пішоходи, і водії хочуть швидко пересуватися, бути мобільними, відчувати себе в безпеці, а тому їм доводиться дотримуватися правил. В останні місяці інспектори з паркування значно активізували свою роботу, а тому детальніше про це розповість ternopil-future.

Як повідомляє Тернопільська міська рада, щодня на вулицях міста працюють інспектори з паркування. Якщо є водій на місці, то вони виносять йому постанову, якщо немає, то автомобіль евакуйовують на арештмайданчик. 

Причини евакуювання

  • Якщо авто створює затор, як для пішоходів, так і для автомобілів. Зокрема, осіб з інвалідністю, пішоходів з дитячими колясками. 
  • Якщо автомобілі стоять на проїзній частині у два чи більше рядів.
  • Якщо автомобіль стоїть в місцях, де стоянка і зупинка заборонені.
  • Якщо авто стоїть на смузі громадського транспорту чи велодоріжці, заважає проїзду снігоприбирального чи іншого комунального транспорту.

Умови зберігання та передачі автомобіля 

Як відмітив завідувач сектору контролю за паркування транспортних засобів управління муніципальної інспекції В. Петрик, евакуація авто здійснюється з 1 липня цього року, адже є відповідна адміністративна постанова, яка чітко вказує місця, де можна, а де не можна паркувати автомобілі. Загалом за 4 місяці було евакуйовано 76 автомобілів. Перед тим, як евакуювати автомобіль, інспектори його фотографують і відповідно це ж роблять після передачі власнику.  Вартість перебування автомобілів на майданчику складає 142 грн за одну добу. Адреса арештмайданчика – вул. Бережанська. Тут автомобіль знаходиться під охороною, яка може спостерігати за всіма автомобілями за допомогою відеоспостереження. 

Щоб отримати назад свій автомобіль, необхідно звернутися за вказаною адресою і сплатити штраф, який становить 510 грн, оплатити послуги транспортування і зберігання авто. Якщо це зроблено протягом 10 днів, то порушник сплатить лише 50% штрафу (а саме 255 грн) і цього буде достатньо. Адже міська влада зацікавлена, щоб порушник сплатив штраф, забрав авто і більше не порушував правил дорожнього руху.

Отже, намагайтесь не порушувати правила паркування, і ,відповідно, тоді не буде загрози втратити на деякий час свій автомобіль. Можливо ви вже мали такий неприємний досвід. Діліться в коментарях своїми враженнями від міського сервісу евакуації авто. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.